“Μετριο”

Του Κωσταντάκη
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν και ακούσαμε πολύ καλά λόγια εγώ δεν έμεινα ικανοποιημένος.
Μέτριο φαγητό και σαλάτες.
Της γιαγιάς μου της άρεσε το ψάρι που έφαγε αλλά γενικά δεν είναι κανένα ιδιαίτερο.

Ευχαριστούμε, George_the_

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018

Πηγαίνουμε εδώ και χρόνια και φεύγουμε πάντα πολύ ικανοποιημένοι. Αυτό που μας αρέσει περισσότερο από όλα είναι ότι έχει τη μεγαλύτερη ποικιλία και τους καλύτερους μεζέδες για τσίπουρο στο Ν. Καβάλας. Πέρα από αυτό έχει μεγάλη ποικιλία σε κύρια πιάτα τόσο σε θαλασσινά όσο και σε κρεατικά. Νόστιμα πιάτα, καλές ποσότητες, καλή ποιότητα πρώτων υλών. Παρόλο που το μαγαζί δεν είναι μπροστά στη θάλασσα, εμείς το προτιμούμε από όλα τα υπόλοιπα της Ν. Περάμου. Καλή σχέση ποιότητας - τιμής. Το προτείνουμε ανεπιφύλαχτα.

2  Ευχαριστούμε, Lefteris K
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2018

Το δείπνο στου Κωσταντάκη ξεπέρασε τις προσδοκίες μας.
Υπεροχή σε όλους τους τομείς. Καταφέρνει να δίνει στον πελάτη μια μοναδική συνολικά εμπειρία. Επίσκεψη στην υπέροχη αυλή του, βράδυ. Το πιο φιλόξενο και φιλικό προσωπικό που έχω δει ποτέ σε εστιατόριο. Όσον αφορά τις γεύσεις δε νομίζω να μπορεί να πει κανείς τίποτα αρνητικό. Το αντίτιμο ανάλογο της εμπειρίας.
Ανυπομονώ για την επόμενη φορά!!!

1  Ευχαριστούμε, Θάνος Κ
Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2017

Το φαγητό είναι ικανοποιητικό, αν και όχι κάτι ξεχωριστό. Η εξυπηρέτηση είναι πάρα πολύ αργή λόγω αυξημένης κίνησης πελατών!!Δεν είναι η πρώτη φορά που πάω και δεν βλέπω να βελτιώνεται η κατάσταση, πρέπει να πάρουν και άλλο προσωπικό.
Την τελευταία φορά που το επισκέφτηκα, υπήρξε ένα λάθος στο λογαριασμό και δεν άρεσε σε κανέναν από την παρέα μας. Δεν λέω ότι δεν μπορούν να συμβούν αυτά αλλά καθόλου θετικό δεν ήταν σε συνδιασμό με την μεγάλη αναμονή (εδώ να σημειώσω ότι άτομα που ήρθαν αργότερα από μας, εξυπηρετήθηκαν νωρίτερα!).
Κάτι ακόμα που παρατήρησα και συγκαταλέγεταιο στα αρνητικά, είναι οι διαφορετικοί τιμοκατάλογοι στα Ελληνικά και στα ξένα. Δεν είχα την ευκαιρία να τους συγκρίνω αλλά θεωρώ πώς το πιο σωστό είναι να υπάρχει ένας κατάλογος γραμμένος και στα Ελληνικά και στις υπόλοιπες γλώσσες.

Ευχαριστούμε, Αλεξάνδρα Α
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική κουζίνα. Λίγο τσιμπημενες τιμές ωραίο περιβάλλον αλλά πρέπει οπωσδήποτε να περιορίσει τις γάτες η οποίες γυρνάνε μέσα στα πόδια σου συνέχεια

Ευχαριστούμε, Stefanos P

Του Κωσταντάκη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καβάλα, Περιοχή Καβάλας

Καβάλα, Περιοχή Καβάλας
Νέα Πέραμος, Περιοχή Καβάλας

Του Κωσταντάκη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!