Tripadvisor
Αναζήτηση

“Ωραία θέα”
Κριτική για: Apomero Greek Restaurant

Apomero Greek Restaurant

Πολύ ωραία θεα, στο κύμα. Και το χειμώνα ήταν ωραία στα τραπέζια που βρίσκονται εξω, με τον ήλιο. Οι σερβιτόροι ήταν γρήγοροι και εξυπηρετικοί Όταν είπαμε ότι οι πατάτες δεν είναι ζεστές, μας τις άλλαξαν αμέσως. Ωραία καλαμαράκια και ψάρι και σαλάτες που φάγαμε με την όρεξη. Για το μέρος που βρίσκεται θα ξαναπάμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, bozidim

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2019

Ωραία θέα αλλά όταν το φαγητό δεν είναι ανάλογο τι να την κάνεις την θέα. Τα φαγητά μέτρια. Μεγάλο μείον η γαριδομακαρονάδα που κοστίζει 12€ και είναι απαράδεκτη. Πήραν παραβρασμένα μακαρόνια και "πέταξαν" μέσα σάλτσα, αλάτι και γαρίδες... Δώσαμε 85 € 4 άτομα και 2 παιδιά και δεν μας πρόσφεραν ούτε γλυκό ούτε καν φρούτο. Δεν θα ξαναπήγαινα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Crisna M
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2019

Η χειρότερη εμπειρία μας σε μαγαζί της περιοχής.
Ξεκινάω από τα θετικά :
Εξαιρετική θέα κ καλή εξυπηρέτηση ως προς το σερβις. Νόστιμο ριζότο θαλασσινών κ σαρδέλα ψητη

Αρνητικά : Γαριδομακαροναδα ΣΚΟΥΠΙΔΙ με μακαρόνια παραβρασμενα κ άνοστα ίσως κ προηγούμενης ημέρας και κακές γαρίδες , ΤΡΑΓΙΚΟΣ βάτος αχνιστός σε όλα του, μετριότατα μύδια αχνιστα κ σαγανάκι τυρι.
Πάμε τώρα στο λόγο που δεν θα ξαναπάμε ποτέ.. Οι δύο 3χρονες κόρες μας πήραν παγωτα χωνάκια, μόλις τα ανοίξαμε τα χωνάκια ήταν μούσκεμα νοτισμενα κ διαλύονταν, τα πετάξαμε αμέσως άθικτα στα καλαθάκια για τα σκουπίδια. Φωναξαμε το σερβιτόρο, του το αναφέραμε κ οι ανεκδιήγητοι μας χρέωσαν κανονικά τα παγωτα κ μας είπαν θα το κοιτάξουν..
Ρωτώντας πληροφορήθηκα ότι πριν λίγες ημέρες έγινε πολύωρη διακοπή ρεύματος στην περιοχή, προφανώς αποφάσισαν να ταισουν τα 3 χρόνια παιδιά μας τα παγωτα που έλιωσαν κ ξαναπαγωσαν κ φυσικά μας χρέωσαν κ για την φόλα που έφαγαν τα παιδιά μας..

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Kostas-gousis
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουνίου 2019

πήγαμε για φαγητό στο απόμερο το οποίο βρίσκεται σε πολύ ωραία τοποθεσία. Η θεά είναι απίστευτη τα τραπέζια βρίσκονται πάνω από την θάλασσα σε μηδενική απόσταση,ωραίο μαγαζί αρκετά μεγάλο και περιποιημένο.
Το φαγητό του δεν μας ενθουσίασε πήραμε τα κλασικά ψαρικά χταπόδι καλαμάρι κλπ όλα ήταν μέτρια,έχει ωραίες σαλάτες και ορεκτικά. Θα ήθελα να δώσει βάσει περισσότερο στο φαγητό και να μην κάνει "αρπαχτή".Τελος θα ήθελα να πω για την ευγένεια του προσωπικού και την γρήγορη εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, golfakias
Η κριτική γράφτηκε 21 Δεκεμβρίου 2019

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019

Apomero Greek Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Πέραμος, Περιοχή Καβάλας

Apomero Greek Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!