“Εξαιρετικό”
Κριτική για: Άρτος Και Υγεία

Άρτος Και Υγεία
Περιγραφή: Οι απαραίτητες προϋποθέσεις για καλό ψωμί είναι οι σωστές πρώτες ύλες, το μεράκι και η σωστή διαδικασία. Εμείς και οι συνεργάτες μας διαθέτουμε όλα τα παραπάνω και ο μόνος στόχος μας είναι η παροχή αρτοσκευασμάτων που ξεχωρίζουν για την ποιότητα και τη γεύση τους. Επιλέγουμε εκλεκτά υλικά που δε συναντώνται καθημερινά τόσο στα ψωμιά όσο και στις μπαγκέτες μας. Απώτερος σκοπός μας είναι να διευρύνο
Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έχει πολύ νόστιμα σάντουιτς για όλα τα γούστα. Επίσης έχει εξαιρετικά γλυκά και πολύ καλό καφέ. Το προτιμάω κάθε φορά που επισκέπτομαι την Νέα Πέραμο

Ευχαριστούμε, gchrisovelidis

Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2020

Τελειος καφές!!!
Όσο για το ψωμί και τα υπόλοιπα, φαίνεται πως είναι όλα χειροποίητα και πως στην ποιότητα δεν γίνονται περικοπές.Φαγαμε μπουγάτσα δική τους χειροποίητη υπέροχη με τυρί (σπάνιο να βρεις γεμάτη μπουγάτσα) και φυσικά δεν αντισταθήκαμε και πήραμε γλυκά για το σπίτι!!

Ευχαριστούμε, spyrosk998
Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2020

Ένας εξαιρετικός φούρνος - καφε με απίστευτη ποικιλία σε πρωινά με γκουρμέ πινελιές, την καλύτερη μπουγατσα της περιοχής, φρεσκότατα χειροποίητα γλυκα και υψηλής ποιότητας καφε. Πολύ ζεστός και καθαρός χώρος και πολύ φιλικό προσωπικό!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, sotirisz351
Η κριτική γράφτηκε 29 Φεβρουαρίου 2020

Κάναμε μια εκδρομή από την Θεσσαλονίκη και σταματήσαμε σε αυτό τον φούρνο.Δοκίμασαμε το sandwich με τους σπόρους chia και αβοκάντο καθώς και το brioche με φρέσκο μανιτάρι.Επιπλέον και ο καφές ήταν freshroasted και μου έκανε μεγάλη εντύπωση.
Τέλος το ψωμί με το καλαμπόκι και το μαύρο με χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη ήταν εκπληκτικό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Kriskaragiannidis
Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο πρωινό με πολλές ιδιαιτερότητες,και έναν αξιοσέβαστο ιδιοκτήτη που κάνει ότι καλύτερο μπορεί για το μαγαζί του έχοντας προσλάβει ευγενικό και επαγγελματικό προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, zamvrakidis

Άρτος Και Υγεία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Πέραμος, Περιοχή Καβάλας

Άρτος Και Υγεία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα