Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline37 $
Agoda.com37 $
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλόξενη η κυρία Νίκη !! Το δωμάτιο άψογο και πεντακάθαρο !! Το σημείο πολύ κεντρικό μέσα στη χώρα και δίπλα σε όλα ! Ευχαριστούμε για την φιλοξενία εμάς και της μικρής μας σκυλίτσας !!! Σίγουρα θα ξανά έρθουμε και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 72ilianas
Η κριτική έγινε: 20 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό δωμάτιό με κλιματιστικό καθαρό και οικονομικο σε καλη θεση
κοντα στην εκκλησία της Μεγαλοχαρης
οι οικοδεσπότες η κυρία Νικη και ο σύζυγός της δυο ζεστοι και εξυπηρετικοί ανθρωποι.Φυσικα προτείνουμε ανεπιφύλακτα να πατε
οπως κι εμεις σε επόμενο ταξίδι

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, nikos1954