“Δείπνο ”

Εστιατόριο Μεταξύ μας
Η κριτική γράφτηκε 22 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απίθανο μαγαζί που σέβεται τον πελάτη. Τα φαγητά καλομαγειρεμενα με γκουρμέ πινελιές. Ολοφρέσκες πρώτες ύλες.Η κόρη του ιδιοκτήτη ευγενέστατη, κατατοπιστική και γνωστρια των γεύσεων μας πρότεινε πιατα απιθανα.Γενικα ολα ήταν απίθανα. Μόνο ένα πρόβλημα μπορώ να επισημάνω για το συγκεκριμένο μαγαζί.Η μουσική που παίζουν δεν αρμόζει με το ύφος ,την κουζινα και την διακόσμηση .Μας πήγε πολλά χρόνια πίσω, αισθανθήκαμε σαν να τρώγαμε σε καπηλειο. Βάλτε κάτι πιο ατμοσφαιρικό ρε παιδιά. Κατά τα άλλα όλα τέλεια. Ευχαριστούμε!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Στέλιος Γ

Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας όμορφος χώρος με ευγενικό προσωπικό και νόστιμα πιάτα..Νομίζω ότι είναι λίγο υπερβολικές οι τιμές του προς τα πάνω ίσως το μόνο μειονέκτημα του..

Ευχαριστούμε, Spyros X
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Διαβάσαμε κριτικές στο gasrtonomy guide όπου περιγράφεται στο top 10 της Τήνου. Το δοκιμάσαμε. Πολύ προσεγμένο , με λινά τραπεζομάντηλα , καλό σέρβις αλλά γαστρονομικά μάλλον υπερτιμημένο καθώς τα 100€ για 3,5 άτομα μόνο με νερό και μαγειρευτά πιάτα δεν τα δικαιολόγησε επαρκώς. Στο χώρο που βρίσκεται , στο λιμάνι είναι αναμφιβολα η αξιοπρεπέστερη λύση.

Ευχαριστούμε, GEORGIOS P
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2018

Ένα εστιατόριο που σέβεται τον Πελάτη του! Ένας ωραίος καλαίσθητος χώρος όπου το φαγητό είναι απόλαυση! Με σωστές μερίδες, ποιοτικά και φρέσκα προϊόντα μαγειρεμένα με μεράκι. Ξεχωρίζω τα αγαπημένα μου κολοκυθάκια γεμιστά, τα μπιφτεκακια και το κοτόπουλο με πορτοκαλί, συνοδευόμενα με την ωραία πράσινη σαλάτα με το μήλο η με τα αμπελοφασουλα, γίγαντες και φέτα ψητή. ένα από τα λίγα μέρη όπου ξέρουν να ψήσουν σωστά το μοσχαρίσιο φιλέτο! Τα γλυκά είναι ένας μεγάλος πειρασμός, ωραίο αφράτο mille feuilles, κορμός σοκολάτας και ωραία ποικιλία φρούτων.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, NitsaH2
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο περιβάλλον και νόστιμο φαγητό σαν του σπιτιου μας.ευγενεστατη η κύρια Παναγιωτα και νοστιμοτατος ο κορμος με το συκο.
Ευχαριστούμε πολύ.

Ευχαριστούμε, Dimitra P

Εστιατόριο Μεταξύ μας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χώρα της Τήνου, Τήνος

Εστιατόριο Μεταξύ μας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!