Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2020

Φιλόξενοι άνθρωποι, καθαρα δωμάτια και γύρω χώροι.Ανθρωποι με ψυχή και φιλότιμο που είναι πρόθυμοι ανα πάσα ώρα και στιγμή να σε εξυπηρετήσουν σε κάθε σου επιθυμία χωρίς να σκεφτούν κόστος και άλλες δικές τους αναγκες.Εχει μια πανέμορφη θέα η οποία σε προδιαθέτει να κάτσεις στο μπαλκόνακι και να απολαύσεις την δύση του ηλίου απολαμβάνοντας τον καφέ σου η ένα ποτάκι.Αξιζει μια διαμονή εκεί για να καταλάβετε τι εννοώ!!!!Του χρόνου θα είμαι πάλι εκει....Μπορεί και νωρίτερα....

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Elen5zaon
Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Από που να αρχίσω..... Τρίχες στο πάτωμα, τρίχες στα σεντόνια, κακό πρωινό, πήγα με group.... Ή κουβέρτα από την εποχή της γιαγιάς μου.... Ή πόρτα του μπάνιου δεν έκλεινε..... Μια άσπρη αποθήκη θα μπορούσα να πω..... Ήταν καλό βαμμένο τουλάχιστον.... Αρπαχτή..... Κρίμα.....το κλειδί της εξωπορτας μας

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, psomlouiza
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2019

Όλοι οι χώροι πολύ καθαροί και μυρωδιά καθαριότητας παντού,πολυ ευγενική η ιδιοκτήτρια,μείναμε πολύ ευχαριστημενοι .Πολύ κοντά στο κέντρο του νησιού και στη Μεγαλόχαρη,βολική τοποθεσία .Καθημερινή αλλαγή στα σεντονια και τις πετσέτες.

Ευχαριστούμε, Δημητρα Σ
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2019

Το χειροτερο ξενοδοχειο που εχω διαμείνει. :
α. Πρωινό τελείως φτωχό.
β. Στο ισόγειο αέρας έμπαινε από παντού σφυρίζοντας μαζι με φύλλα και σκόνη.
γ. Η μηροδιά στο μπάνιο και κατα συνέπεια σε όλο τον χώρο απαίσια.
δ. Ασεσουαρ μαλλιών σπασμενο..
ΔΕΝ το προτείνω για κανένα λόγο.

Ευχαριστούμε, Θανάσης Π
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2019

Παλιό, χρήζει ανακαίνισης. Καθόλου καθαρό. Ο ιδιοκτήτης αγενης. Το χειρότερο, το πρωινό. Μας σερβιραν κέικ και αυγά παγωμένα, από το ψυγείο. Ούτε ξέρω πόσες μέρες τα είχαν διότι μύριζαν! Δεν θα ξανά πήγαινα εκεί!

Ευχαριστούμε, 757guide