Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σημείο ιδανικό για πρόσβαση σε κάθε άκρο του νησιού. Απίστευτη θέα (προς την Σύρο) πρωί και βράδυ! Ευγενέστατοι οικοδεσπότες, προσηνείς, προθυμότατοι για πληροφορίες ... Καθαριότητα και αίσθηση οικείου σε όλους τους χώρους ωσάν να ήταν δικοί μας....
(Μεγάλο το δίλημμα: πισίνα ή θάλασσα)

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, _M9514IU
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το Evita’s villas είναι απο μόνο του προορισμός .Μονο 10 λεπτά απο την χώρα της Τήνου , αγναντεύει το Αιγαίο απο όλα τα ιδιαίτερης αισθητικής σπίτια του ,που προσφέρουν εξαιρετικά δωμάτια με en-suite μπάνια και πλήρως οργανωμένη κουζίνα με όλα ότι χρειαστήκαμε για τα πρωινά μας αλλά και κάποιο γεύμα .
Η παρέα μας μοιράστηκε ένα απο τα σπίτια και είχαμε την δυνατότητα να είμαστε και μαζί αλλά και ανεξάρτητοι .
Η τοποθεσία εξασφαλίζει εύκολη πρόσβαση σε παραλίες , σε διασκέδαση αλλά και απόλυτη
χαλάρωση αν θέλεις να περάσεις την ημέρα σου στη πισίνα .
Τέλος η φιλοξενία των ανθρώπων και της Ευητας ιδιαίτερα , μας έκανε να αισθανθούμε καλύτερα απο το σπίτι μας.
Ευχαριστούμε για την εμπειρία και τις ομορφες μέρες στο νησί σας.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, kika1900