Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020

Πολύ ωραιο και ησυχο ξενοδοχείο τύπου ξενώνες και πεντακάθαρα...ευγένεια γενικά είναι ένα παραδοσιακό κυκλαδίτικο απίστευτη ηρεμία και δροσιά δεν έχω λόγια και μας κατατοπίσαν πλήρως για το που θα πάμε

Ευχαριστούμε, 959giorgosa
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2020

Δεν πρόλαβα καν να κάνω κράτηση διότι η κυρία που σήκωσε το τηλέφωνο ήταν πολύ αγενής και μου έκλεισε το τηλεφωνο. Η γυναίκα προσπαθούσε να με κοροιδεψει για την τιμή όταν της ανέφερα ότι έχω ένα κουπόνι κοινωνικού τουρισμού και ότι θα πληρώσω τη διαφορά άρχιζε να κάνει υπολογισμούς που δεν εστεκαν λέγοντας μου ότι γλιτώνω 18,50 την ημέρα ενώ μου έλεγε πιο πολλά και από ότι εβλεπα στο ιντερνετ. Συνεπώς ήθελε να τσεπωσει τα λεφτά από την επιδότηση και να της δώσω κι εγώ παραπανω.

Ευχαριστούμε, zabetat
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ο/η Seaside20588797998, Ιδιοκτήτης του Tinos Suites & Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Σεπτεμβρίου 2019