“Φανταστικοί λουκουμάδες”
Κριτική για: Loocoomades

Loocoomades
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικοί λουκουμάδες, πολλές προτάσεις για γεύσεις, χωρίς να μυρίζει το λάδι, είναι φρεσκότατοι κ γευστικότατοι. Τους φέρνουν και σαν ρουμ σέρβις στο δωμάτιο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Melina G

Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2020

Επισκεφτήκαμε το κατάστημα για λουκουμάδες. Η γεύση τους κ η ποιότητα τους ήταν τόσο καλή δεν προμήνυε το δύσκολο βράδυ που ακολούθησε. Δεν ξέρω τι έφταιξε

Ευχαριστούμε, 453liap
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020

Επισκέφθηκα με το μαγαζάκι κατά τις διακοπές μας στην Τήνο! !Πρέπει να πάτε οπωσδήποτε! !Εγώ πήρα λουκουμάδες με μπουενο και παγωτο.Η γυναίκα μου με πράλινα και παγωτό. Ήταν οι καλύτεροι λουκουμάδες που έχουμε φάει ποτέ! !Γνωρίσαμε και τους ιδιοκτήτες, τη Μάρτζη και τη Ζωή, παρά πολύ ευγενίκες κυρίες! !Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα! Βάζω και φώτο να χαζέψετε. .

Ευχαριστούμε, ilias137
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020

Πολύ ωραίο φαγητό, καλύπτει τις ανάγκες ολόκληρης μέρας, εξαιρετικά ροφήματα, το προσωπικό ενδιαφέρεται για την ικανοποίηση των πελατών. Η τοποθεσία είναι επίσης ιδανική!

Ευχαριστούμε, ttaniak_
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικό service και φαγητό!Ωραία θέα στο λιμάνι της Χώρας της Τήνου και σε πολύ κοντινή απόσταση από την Παναγία

Ευχαριστούμε, DinaA2566

Loocoomades: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χώρα της Τήνου, Τήνος

Loocoomades: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.