“Τέλειο!!!”
Κριτική για: Δικό Μας

Δικό Μας
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Ωραια θέα,δίπλα στι θάλασσα !αψογο σέρβις !πεντανοστιμο φαγητό!τι άλο θέλεις όταν κανεις διακοπές?!!!

Ευχαριστούμε, Savanna W

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ όμορφη τοποθεσία αλλά και πολύ καλό φαγητό! Με μια μεγάλη γκάμα από ελληνικές γεύσεις πολύ νόστιμα δοσμένες.
Πολύ καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση, αξίζει να το επισκεφτείτε.

Ευχαριστούμε, Olygreg
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Στις αρχές Ιουνίου βρέθηκα στην Τήνο για δουλειες με τους συνεργάτες μου.Μετά από σύσταση του ξενοδοχου μας είχαμε την τύχη να επισκεφτουμε το μεζεδοπωλει-εστιατόριο Το Δικό μας.Δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψω τις νοστιμιες που απολαύσαμε όλη την εβδομάδα που μείναμε εκείΑπίστευτες γευσεις κρεατικών,φρέσκα ψάρια,θαλασσινά και μοναδικές σαλάτες.Όλα αυτά δίπλα από το κύμα και σε συνδιασμο με την γρήγορη και φιλική εξυπηρετηση του προσωπικού μας έκαναν να το αισθανθουμε πραγματικά δικό μας στεκι!!!!

Ευχαριστούμε, Goldpatseas
Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2017

Ωραίο ταβερνάκι με θαλασσινά (και όχι μόνο) πάνω στη θάλασσα, σε μικρή απόσταση από την Χώρα. Πολύ γρήγορη και φιλική εξυπηρέτηση. Λογικές τιμές. Νόστιμες γεύσεις.

Ευχαριστούμε, nespidim
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2017

Ωραίοι μεζέδες, φρέσκο ψαράκι, γρήγορη κουζίνα και σέρβις από εξαιρετικά φιλικό και ευγενικό προσωπικό. Μεγάλο πλεονέκτημα τα λίγα τραπέζια που βρίσκονται κυριολεκτικά πάνω στο κύμα στην παραλία της Αγκάλης.Μπράβο, συνεχίστε έτσι!

Ευχαριστούμε, gk13865

Δικό Μας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χώρα της Τήνου, Τήνος

Χώρα της Τήνου, Τήνος

Δικό Μας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!