Αποθήκευση

vasw_panag
Μεσσήνη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
ΤΟ HIGHLIGHT ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ

Μακράν ότι καλύτερο έχει να προσφέρει το νησί σε βραδινή διασκέδαση. Ψαγμένος χώρος, ιδιαίτερη... διαβάστε περισσότερα

kostaskor

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο μαγαζί με ομορφη κ καλοκαιρινη διακόσμηση που σου θυμιζουν κατι απο 00's. Ακριβα τα κοκτειλ (θα μπορουσαν να υπαρχουν κ πιο οικονομικες επιλογες) ενω δν ηταν κατι το ιδιαιτερο. Το προσωπικο σχετικα ευγενικο. Ωραια μουσικη αν και η βεραντα του και η διακόσμηση του παραπεμπει σε κατι πιο χαλαρο.

2  Ευχαριστούμε, vasw_panag
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στην αρχη βλεπεις μια ωραια βεραντα, οτι χρειαζεται καποιος στην Τηνο για να απολαυση ενα ποτο. Στην συνεχεια καταλαβαινεις ποσο λαθος χερια το δουλευουν. Ειμαστε παρεα 4 ατομων και εχουμε παρει 4 κοκτειλ(10€ το ενα). Μεσα στην επομενη μιση ωρα παραγγελνουμε αλλα δυο. Συνολο λογαρισασμου 60 ευρω σε ουτε 1 ωρα και 30 λεπτα. Και εμφανιζεται η υπευθυνη, αφου πρωτα εχει περασει η σερβιτορα και μας εχει ζαλισει να παρει τα ποτα (που δεν ειχαμε πιει ακομα), να μας πει αν θα παρουμε αλλο ποτο αλλιως να μετακινηθουμε σε αλλο τραπεζι για να βαλει καινουριους πελατες(σε ενα μισοαδειο μαγαζι). Θα ηθελα να ξερω κοστολογειται το ποτο σε αυτο το μαγαζι ή ο χωρος που καταλαμβανει ο πελατης; να ξερω να παραγγειλω αν θελω ξαπλωστρα ή ποτο. Πραγματικα ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ απο ας πουμε επαγγελματια.

Ευχαριστούμε, Giorgosvogiatzoglou
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθήσαμε σε ένα τραπέζι 2 ατομα και η κοπέλα (ευγενέστατη) μας είπε ότι το τραπέζι προορίζεται για μεγάλες παρέες. Αψηφώντας την κατάσταση του Covid(και ενώ όλο το μαγαζί ήταν άδειο) μας είπε να κάτσουμε ακριβώς δίπλα σε ένα ζευγάρι (χωρις καμία απόσταση). Σηκωθήκαμε να φύγουμε πριν καν παραγγείλουμε. Μάλιστα, ενω η υπεύθυνη μας εβλεπε να φεύγουμε δεν μας είπε τίποτα! Δεν το προτείνω με τίποτα!

Ευχαριστούμε, Eleni_93leo
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 2 άτομα και παραγγείλαμε 2 κοκτειλς. Περίπου στην μια ώρα και ενώ δεν είχαμε τελειώσει τα ποτά μας έρχεται η σερβιτόρα και μας ενημερώνει πως πρέπει να πάρουμε δεύτερο ποτό αλλιώς θα πρέπει να φύγουμε (γιατί περιμένουν άλλες παρέες- το οποίο δεν ισχύε γιατί φεύγοντας είδαμε άδεια τραπέζια)!!!!! Εντωμεταξύ θα παίρναμε όντως δεύτερο ποτό αν δεν υπήρχε η συγκεκριμένη αντιμετώπιση. Στο τέλος η σερβιτόρα μας πήρε τα κοκτέιλ απ το τραπέζι χωρίς καν να ρωτήσει αν έχουμε τελειώσει. Απαράδεκτο, και κρίμα γιατί είχε προοπτικές το μαγαζί.

Ευχαριστούμε, inniGary
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2019

Ενα μπαρ που σιγουρα θα χορεψουν ολοι , με βεραντα με θεα την θαλασσα , ωραια κοκτειλ και υπεροχο ηχο !!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Argonautis T