Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com46 $
Priceline
Hotels.com46 $
Travelocity46 $
Orbitz.com46 $
Trip.com49 $
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2021

Δωμάτιο παλιό, της δεκαετίας του '70, υπερβολικά μικρό, δεν υπήρχε χώρος (σε αντίθεση με τις ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΕΣ φωτογραφίες στο site που φαίνονταν δωμάτια ανακαινισμένα, ευρύχωρα και όμορφα), πάρα πολύ ακριβό για την ποιότητα των υπηρεσιών, καθώς: στρώματα κρεβατιών και μαξιλάρια άβολα, λεκέδες στα σεντόνια, χαλασμένη ντουζιέρα και κλιματιστικό, αντί για ντουλάπα όπως έλεγε στο site ότι θα έχει, είχε μόνον κάτι κρεμάστρες πάνω από το ψυγείο (!!!), δεν υπήρχε καθόλου ηχομόνωση, ακούγαμε και τους άλλους ενοίκους και μουσικές το βράδυ από μαγαζιά, δεν μας παρέλαβε ταξί από το λιμάνι, μας αρνήθηκαν την υπηρεσία μεταφοράς όταν τους πήραμε τηλέφωνο κατά την άφιξή μας, αν και στο site αναφερόταν η συγκεκριμένη υπηρεσία, προσωπικό στη ρεσεψιόν αγενές και αδιάφορο όταν τους εκφράσαμε το παράπονό μας για το ότι βρήκαμε εντελώς άλλο δωμάτιο από αυτό που είχαμε κλείσει και για το οποίο είχαμε πληρώσει υπερβολικά πολλά χρήματα.

Ευχαριστούμε, nikid854
Ο/η Eva Xenopoulou, Other του Favie Suzanne Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητή nikid854,
Ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας, ωστόσο μας λυπεί πολύ η βαθμολογία σας και τα σχόλια σας!
Ουδέμια πρόθεση έχουμε να παραπλανήσουμε τους πολύτιμους επισκπτες μας γιαυτό άλλωστε σε κάθε τύπο δωματίου έχουν αναρτηθεί οι αντίστοιχες φωτογραφίες. Αντιστοίχως στην περιγραφή κάθε δωματιου αναφέρει τα τ.μ, και τα χαρακτηριστικά του.
Οι παρατηρήσεις θα ληφθούν υποψιν μας με σκοπό τη βελτίωση των υπηρεσιών μας!
Μας συγχωρείτε και πάλι που δεν ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας!
Favie Suzenne Hotel

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2021

Καλή τοποθεσία στην χώρα της Τήνου, πρόσβαση με τα πόδια στο κέντρο.
Καθαρά και περιποιημένα δωμάτια.
Διαθέτει πισίνα, καθαρή, θα μπορούσε να έχει ένα ωραίο φωτισμό το βράδυ.
Το πρωινο ήταν ατομικό, στο δωμάτιο, με προεπιλεγμενα είδη όταν επισκέφτηκαμε εμείς το κατάλυμα. Σίγουρα είχε πάντως αυγό,τα υπόλοιπα, μια φιλότιμη προσπάθεια.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 772eleniv

Αγαπητή 772eleniv,
Ευχαριστούμε πολύ για την ανάρτηση της θετικής κριτικής σας και για τα καλά σας σχόλια αναφορικά με την τοποθεσία του ξενοδοχείου, την καθαριότητα του χώρου και το γευστικό πρωινό μας!
Θα ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά,

Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2021

Προσοχή! Το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ξενοδοχείο της Τήνου και όχι μονο!! Βρώμικα δωμάτια, πολύ αγενές και ειρωνικό προσωπικό και τα δωμάτια ΚΑΜΙΑ σχέση με τις φωτογραφίες, σχεδόν ετοιμόρροπα!! Σκέτη κοροϊδία, θα σας χαλάσουν τις διακοπές

1  Ευχαριστούμε, elenakC8258PQ
Ο/η Eva Xenopoulou, Other του Favie Suzanne Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2021

Αγαπητή elenakC8258PQ,
Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για την ανάρτηση της κριτική σας!
Λυπούμαστε ιδιαίτερα που κατά τη διαμονή σας οι υπηρεσίες μας δεν ήταν κατά τα συνήθη πρότυπά μας και ακόμα περισσότερο για τον παραπλανητικό τίτλο . Σίγουρα επιδεχόμαστε βελτίωση σε κάποια θέματα, γι'αυτό και όλες οι κριτικές ειναι ευπρόσδεκτες για να μπορέσουμε να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας αλλα οπως θα δείτε και απο άλλες επιβεβαιωμένες κριτικές η εξυπηρέτηση του προσωπικού και η καθαριότητα του ξενοδοχείου είναι κάτι για το οποίο είμαστε πολύ περίφανοι.
Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία στο μέλλον να σας προσφέρουμε μια εμπειρία διαμονής αντάξια των προσδοκιών σας.
Favie Suzanne

Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2021

Το ξενοδοχείο δεν θα έπρεπε να έχει ούτε μισό αστέρι, όχι 3 που έχει. Κλείσαμε δωμάτια στο ξενοδοχείο αυτό μέσω τηλεφώνου εφόσον έχουμε δει τα δωμάτια στις γενικές φωτογραφίες του ξενοδοχείου στο Booking. Τα δωμάτια δεν έχουν απολύτως καμία σχέση με την πραγματικότητα, είναι διαφορετικό κτήριο εικοσαετίας, είναι παμπάλαια και σε πολύ κακή κατάσταση. Είναι πάρα πολύ βρώμικα, συμπεριλαμβανομένου τα έπιπλα και τον υπόλοιπο χώρο. Στο μπάνιο είναι έτοιμο να γκρεμιστεί το κουρτινόξυλο πράγμα που καθιστά το δωμάτιο πλήρως επικίνδυνο για τον πελάτη. Η σχέση τιμής και ποιότητας είναι εντελώς δυσανάλογη. Όταν ενημερώσαμε την υπεύθυνη ότι τα δωμάτια που έχουμε κλείσει δεν έχουν καμία σχέση με αυτά που μας προσφέρουν, ήταν άκρως ειρωνικοί και εριστικοί και δεν μας παρείχαν καμία βοήθεια. Ζητήσαμε επιστροφή χρημάτων ή κάποια νέα τιμή που να αντιστοιχεί στην ποιότητα του δωματίου που μας έχουν δώσει και η απάντηση ήταν πως δεν υπάρχει περίπτωση για τίποτα τέτοιο μιλώντας με απαράδεκτο τρόπο. Επίσης δεν θέλω καν να αναφέρω το κεφαλαίο του COVID-19, δεν πληρούν καμία προϋπόθεση για τον έλεγχο της πανδημίας του κορονοϊού, ούτε καν αντισηπτικά στα δωμάτια.

1  Ευχαριστούμε, Angeliki M

Αγαπητή Angeliki M,

Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για την αναρτηση της κριτικής σας!
Ειλικρίνα λυπούμαστε για την βαθμολογια σας και ακόμα περισσότερο που δεν μπορέσαμε να ανταποκριθούμε στις απαιτήσεις σας!
Πρωταρχικό μας μέλημα ειναι η ικανοποίηση των επισκπετών μας και η ομάδα μας καθημερινά δίνει τον καλύτερο της εαυτό.
Το ξενοδοχείο αποτελείται απο δυο κτήρια και 5 διαφορετικούς τύπους δωματίων όπως θα είδατε και στην booking ή στην ιστοσελίδα μας. Ο κάθε τύπος δωματίου έχει διαφορετικά χαρακτηριστικά και τις αντίστοιχες φωτογραφίες που το αντιπροσωπέυουν.
Πραγματικά λυπούμαστε αν ο τύπος που επιλέξατε δεν ήταν ο επιθυμητός.
Θα θέλαμε ωστόσο να αναφέρουμε απο την πλευρά μας οτι η καθαριότητα ειναι πολύ σημαντική και για εμάς και καθημερινά επιμελούμαστε με προσοχή όλους τους κοινόχρηστους χώρους και τα δωματιά.
Επιπλέον αναφορικά με τα σχόλια σας για την συμπεριφορά του προσωπικού μας, μας προσκαλέι ιδιαίτερη εντύπωση καθότι όπως θα δείτε και σε άλλες κριτικές η ομάδα μας επαινείται για την εξυπηρέτηση και την ευγενεια που την χαρακτηρίζει.
Για ακόμα μια φορά λυπούμαστε πολύ!

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2021

Σε άριστη τοποθεσία και με πολύ άνετους χώρους. Είναι πεντακάθαρο και πολύ προσεγμένο και Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη. Τηρούνταν ολλα τα πρωτόκολλα υγείας και το δωμάτιο ήταν σε άριστη κατάσταση, το wi-fi λειτουργούσε παντού. Ιδανικό ξενοδοχείο μέσα στη Χώρα της Τήνου!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, psal1977
Ο/η Eva Xenopoulou, Other του Favie Suzanne Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ/ή psal1977,

Καλημέρα σας απο την όμορφη Τήνο!
Θα θέλαμε να σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Favie Suzanne Hotel για την διαμονή σας καθώς και για την εξαιρετική βαθμολογία και την κριτική σας αναφορικά με τις υποδομές όσο και για τις υπηρεσίες μας.
Είναι χαρά μας που αναγνωρίζονται οι προσπάθειες μας να τηρήσουμε όλα τα μέτρα ασφαλείας για το Covid19, καθώς θέλουμε οι επισκέπτες μας να νοιώθουν σαν το σπίτι τους!

Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι!