Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι ένα από τα ποιο όμορφα που έχουμε μείνει.....σε ωραία τοποθεσία στην χώρα της Τήνου. Τα δωμάτια στην καινουργιά πτέρυγα καθαρά και άνετα με ωραία θέα στην πισίνα. Το πρωινό πάρα πολύ καλό σε πολύ ωραίο χώρο. Τέλος να ευχαριστήσουμε το προσωπικό-ιδιοκτήτες που ήταν πολύ ευγενικοί και σε οποιαδήποτε απορία μας, μας βοηθούσαν άμεσα και με το καλύτερο τρόπο. Όταν επισκεφτούμε ξανά την Τήνο θα επιλέγαμε για διαμονή το ίδιο ξενοδοχείο. Ευχαριστούμε πολύ Λάζαρος-Σοφία.

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, LAZAROS-SOFIA
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2017

Στο ξενοδοχείο μείναμε στο ανακαινισμένο κτήριο, πρόκειται για έναν αξιοπρεπέστατο χώρο. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.Το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν πολύ ευγενικό. Άριστη τοποθεσία στη χώρα του νησιού.

• Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Konstantina Z
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουνίου 2017

Μείναμε οικογενιεακώς στην ανακαινισμένη πτέρυγα... το δωμάτιο απλά συμπαθητικό...πολύ ακριβό για την περιόδο που πήγαμε (Μαιος) ... Ο κλιματισμός και το ψυγείο έκαναν υπερβολικό θόρυβο.. το ψυγέιο το άλλαξαν αλλάξαν και πάλι θόρυβος υπήρχε (απλά όχι τόσο έντονος). Αυτό που ήταν απαράδεκτο ήταν το πρωινό! Απορώ με κάποιες κριτικές που διαβάζω ότι το πρωινό είχε τοπικά προιόντα εκτός αν εννοόυν την κάπαρη!! Τρίτης διαλογής χυμοί , δημητριακά .. πολύ φτωχό θα έλεγα ανεπαρκές! Επίσης ενημερωθήκαμε ότι για οποιονδήποτε καφέ πλην του γαλλικού χρεωνόμασταν (ακόμα και για τον ελληνικό!) όπως επίσης και για έναν φυσικό χυμό πορτοκάλι του παιδιού...και όλα αυτά στο πλαίσιο του πρωινού πάντα... Δεν θα το σύστηνα ... πολύ μέτριο για την τιμή του..!

• Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
4  Ευχαριστούμε, Katerina B
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2017

Το ξενοδοχείο Favie Suzanne ήταν από την αρχή η πρώτη μας επιλογή. Βρίσκεται πολύ κοντά σε κεντρικά σημεία της Χώρας. Το δωμάτιο μας ήταν καθαρό, περιποιημένο και με απίστευτη θέα προς τη θάλασσα. Όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου ήταν προσεγμένοι και καθαροί. Το προσωπικό ήταν ιδιαιτέρως χαμογελαστό και εξυπηρετικό.
Σίγουρα θα είναι η επιλογή για ακόμη μια φορά, όταν επισκεφτούμε ξανά το νησί!!

• Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Rafailis S
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουνίου 2017

Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Το δωμάτιο ήταν καθαρό, οι χώροι του ξενοδοχείου πολύ περιποιημένοι, αν και δεν ήμασταν στην καινούργια πτέρυγα, το πρωινό μέτριο και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό. Μας πήρανε από το λιμάνι και μας πήγανε ξανά όταν έπρεπε να φύγουμε. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ καλό σημείο στη χώρα της Τήνου .

• Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, evip9