Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2022

Όλα υπέροχα !!!σε καλή τοποθεσία ότι ζητήσαμε μας το προσέφεραν,ήταν όλοι ευγενικοί....Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη ,σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά.Το συστήνω ανεπιφύλακτα και για οικογένειες αλλά και για ζευγάρια

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, Kwna_sk
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο, στην καρδιά της χώρας της Τήνου, με την δυνατότητα να βρίσκεις ο,τι χρειάζεσαι και να το έχεις σε απόσταση 10 λεπτών το πολύ. Οι άνθρωποι του ξενοδοχείου πολύ φιλόξενοι, ευγενικοί, πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν και να σου προτείνουν μέρη και προορισμούς που αξίζει να επισκεφτείς κατά τη διαμονή σου στο νησί! Το πρωινό ήταν μπουφές, πλούσιο με πολλές επιλογές για όλα τα γούστα και νοστιμότατο. Αν ποτέ ξαναβρεθώ στο νησί ή αν θελήσει κάποιος γνωστός μου να πάει θα του προτείνω να επιλέξει το ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, dimitroukos
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2021

Το ξενοδοχείο αυτό είναι καταπληκτικό.10 λεπτά με τα πόδια από το λιμάνι σε ήσυχο και όμορφο σημείο. Άνετο πάρκινγκ, πεντακάθαρο με πολύ καλό πρωινό σε μια όμορφη αυλή!!! Όλο το προσωπικό ευγενεστατο ,όταν ξανά πάω στην Τήνο θα μείνω μόνο εκεί!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, G2445HMkaterinas
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το "αλτανα" είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή σου στο νησί! Άνετο πάρκινγκ που είναι βασικό κ πολύ κοντά στη χώρα της τηνου! Εξυπηρετικοί κ φιλικοί ιδιοκτητες!! Συχνή κ σχολαστικη καθαριότητα!! Όμορφα κ λιτά δωμάτια!! Το πρώινο θα μπορούσε να ήταν πολύ καλύτερο!! Η τιμή συγκριτικά με τις παραπάνω παροχές ήταν ανεβασμένη..
Θα το ξαναεπελεγα υπό προϋποθέσεις!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
3  Ευχαριστούμε, I3008XT_
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2019

Μειναμε στο ξενοδοχειο στις αρχές Σεπτεμβρίου και απογοητευτήκαμε γιατί το δίκλινο δωμάτιο που μείναμε ήταν πάρα πολυ μικρό. Δύο άτομα και δυσκολευόμασταν να κινηθούμε στο δωμάτιο. Το μπαλκονάκι πολύ μικρό και δεν υπηρχε χώρος να απλώσουμε τις πετσέτες μας. Το πρωί δεν υπήρχε ζεστό νερό.
Το πρωινό φτωχό και κακής ποιότητας. Είναι πολυ ακριβό για αυτά που προσφέρει.
Στα θετικά του είναι το όμορφο design και η τοποθεσία του.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, ennikolaou