“εξαιρετικό”
Κριτική για: Casa Di Pizza

Casa Di Pizza
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2021

Φιλικό προσωπικό; το σουβλάκι εξαιρετικό!!!!!!! επίσης καi η πίτσα Θέλω να επισημάνω ότι παρόλο που είχε κόσμο τα το εστιατόριο σχεδόν γεμάτο σερβιριστήκαμε αρκετά γρήγορα . θα ξαναπάμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, LOXIAS76

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μεσημέρι για πίτογυρα με φίλους.
2.50 η πίτα. Σωστή τιμή. Αποφασίσαμε να πιούμε κ κόκα κόλα. 2.50 το μπουκαλάκι το 500αρι. Στα παραπαπονα μου γιατί τόσο ακριβή μου απάντησε άμα σ αρέσει. Άμα δεν σ αρέσει μην ξαναπατήσεις!!!!!!! Μάλλον νόμιζε ότι μίλαγε σε καμία υπάλληλο του. Στην ερώτηση τι είναι το 0.50 χρέωση μου απάντησε το κέτσαπ που έφερε σε ένα πολύ μικρό μπολακι με κουταλάκι. Κ ότι αν το έβαζε στην πίτα θα μας το χρεώνει 0.30 παραπάνω. Κ ως συνήθως μας είπε μην ξανάπατήσουμε!!!! Το έχω τιμοκατάλογο κ είμαι καλυμμένος λέει. Πατάτες 3 ευρώ. Όλοι τις έχουν 2 με 3 ευρώ. Κ η αγένεια του συνεχιζόταν. Απόδειξη σας έκοψα. Κατάλογο τα γράφω. Αν σας αρέσει. Το μόνο θετικό είναι ότι δεν μας χρέωσε το νερό που ήπιαμε (βρύσης)... Υπάρχει όμως κ η ευγένεια που δεν του έχουν μάθει απ το σπίτι του. Υπάρχει κ η αισχροκερδια που δεν γνωρίζει. Μην αρχίσω να λέω για το τι στουπι γύρο φάγαμε. Γελοίος αυτός γελοίο κ το φαγητό του!!!! Απαράδεκτος. Ούτε απ έξω μην περάσετε. Μπορεί να σας χρεώσει!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, eliassparta
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλός όπως πάντα! !!! Ευγενεστατο προσωπικό όπως κ ο υπεύθυνος! Η σκεπαστη κ τα σουβλάκια είναι η κορυφή

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Δημήτριος Ξ
Ο/η AndreasG3264, Ιδιοκτήτης του Casa Di Pizza, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιανουαρίου 2019

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ.

Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2018

Δοκιμάσαμε για γρήγορη λύση τα σουβλάκια του , γευστικά αλλά πρέπει να βελτιώσουν τον χρόνο σερβιρίσματος τους. Στα συν του ο εξαιρετικός καφές φρέντο εσπρέσσο που δοκιμάσαμε !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, chris t
Ο/η AndreasG3264, Ιδιοκτήτης του Casa Di Pizza, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Οκτωβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ.

Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2018

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, προσεγμένα πιάτα, καλές τιμές! Ζεστό περιβάλλον για κάθε είδους επισκέπτες. Κατάλληλο για οικογένειες. Το προσωπικό πολύ φιλικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Giannis_arkouda
Ο/η AndreasG3264, Ιδιοκτήτης του Casa Di Pizza, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Οκτωβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ.

Casa Di Pizza: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κρανίδι, Περιοχή Αργολίδας

Casa Di Pizza: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!