Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ευρύχωρα δωμάτια, πλήρως εξοπλισμένα με ότι χρειάζεται μια οικογένεια ( και όχι μόνο )πεντακάθαρα σε πάρα πολύ λογική τιμή .

Οι ιδιοκτήτες απίστευτα φιλόξενοι εξυπηρετικοί και υπομονετικοί ....

Εμείς φιλοξενήθηκαμε σε ένα δίχωρο διαμέρισμα με την ονομασία <<Λεμονιά>> η γεύση που μας άφησε η διαμονή μας μόνο ξυνή δεν ήταν ...

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς και συνεχίστε έτσι να τιμάτε τον κλάδο σας με τις σωστές και όχι παραπλανητικές υπηρεσίες που προσφέρετε !!!

Σημείωση : Οι εργολάβοι (γλυκά) που μας προσφέρατε και βρήκαμε μέσα στο δωμάτιο ήταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Manolis1973
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2016

Φοβερα διαμερισματα απο τα καλυτερα που εχουμε μεινει. Καθαρα ,σε πολυ ωραια και υσηχη τοποθεσια και πολυ κοντα στο κεντρο . θα το συστηνα ανεπιφυλακτα. Ο ιδιοκτητης ο Γιαννης πολυ εξυπηρετικος και μας βοηθησε σε οτι και αν τον χρειαστηκαμε. Για εμας που ειχαμε κι ενα παιδι καλυτερη επιλογη δεν θα μπορουσαμε να ειχαμε κανει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, jim s
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2015

Εκπληκτικά διαμερίσματα τα καλύτερα που έχω συναντήσει εδώ και χρόνια στα ελληνικά νησιά. θα ξαναπήγενα με κλειστά τα μάτια και θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα σε όλους. Πεντακάθαρα σε πολύ όμορφο και ήσυχο σημείο αλλά και πέντε λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της Χώρας. Ο Γιάννης ο ιδιοκτήτης ένας εκπληκτικός άνθρωπος θα σε κατατοπίσει για όλο το νησί.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το δωμάτιο Λεμονιά διαθέτει την καλύτερη θέα από το βεραντάκι...
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, vagf