“Ωραίες γεύσεις λίγο περίεργο το προσωπικό”
Κριτική για: Ενδοχώρα

Ενδοχώρα
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2021

Έρχομαι Ενδοχώρα τα τελευταία 7-8 χρόνια...Εκτός απο πέρυσι..ωραίες γεύσεις μοντέρνα προσέγγιση στο μαγειρεμα κτλ..Ωραία η βουνισια μακαρονάδα...εξαιρετική η πατάτα η τηγανιτη...τονοσαλατα αρκετά νόστιμη θα ήθελα πιο ωραίο στήσιμο... τιμες νορμάλ και λίγο πανω το αφεντικό που μας βλέπει ολα αυτα τα χρόνια δεν μας έχει πει ποτε ένα γεια..αγελαστος ... Δεν μου άρεσε η εικόνα του προσωπικού να κάθονται απέναντί στο σκαλακι με τσιγάρο να ακουμπάνε τα χέρια κατω στο μάρμαρο κτλ...Δεν είμαι τόσο σίγουρος αν πλενουν τα χέρια συνέχεια μετά και να σερβίρουν...υποτίθεται οτι το μαγαζί είναι πιο προσεγμένο απο μια απλη ταβέρνα.

Ευχαριστούμε, Giannis-di-vaio

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο φαγητό. Λίγες επιλογές στο μενού. Επίσης μαγιάτικο 75€/ κιλό είναι σα να πουλάς καθρεφτάκι σε ιθαγενείς . Καλή εξυπηρετηση .

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Tour57989547312
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό φαγητό, σημείο, διακόσμηση και προσωπικό.Δοκιμάστε οπωσδήποτε το Χοιρινό και το σαγανάκι.

Ευχαριστούμε, Cagayakegirl
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο φαγητό νορμαλ τιμες. Όσο για το service έχει πολλα αρχαρια άτομα που πρεπει λίγο να το βρουν! Ο Κωνσταντίνος κρατάει ένα μαγαζί μόνος του! Ευγενεστατος χαμογελαστος..

Ευχαριστούμε, nikos1961
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δεν είναι η πρώτη φορά που το επισκεπτόμαστε. Θα είναι όμως η τελευταία. Κακή συμπεριφορά του προσωπικού, αγένεια, ασυνέπεια στις κρατήσεις, λάθη από τους σερβιτόρους στα πιάτα που φέρνουν, λάθη στην απόδειξη φυσικά εις βάρος του πελάτη. Δεν αρκεί το καλό φαγητό δυστυχώς όταν μας έχει χαλάσει η διάθεση. Επιμείναμε και έχουμε δώσει ευκαιρίες, γιατί όντως το νησί πάσχει από καλό φαγητό, αλλά κάθε φορά φεύγουμε συγχισμένοι!!

1  Ευχαριστούμε, Miranda1500

Ενδοχώρα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άνδρος, Κυκλάδες
Μπατσί, Άνδρος

Γαύριο, Άνδρος
Χώρα της Άνδρου, Άνδρος

Ενδοχώρα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!