“Αρκετά καλό.”

Ενδοχωρα
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2018

Είχαμε κλείσει τραπέζι για Σάββατο βράδυ μεταξύ 8-9.Πήγαμε στις 8,το τραπέζι μας δεν ήταν διαθέσιμο,καθίσαμε σε άλλο,στο μέσα χώρο,οκ. Ήρθε το παιδί να μας πει τα πιάτα της ημέρας,ξέραμε τι θέλαμε,παραγγείλαμε,όλα καλά.Όλοι οι πελάτες ντυμένοι με αρκετά καλά ρούχα λόγω ημέρας και ώρας (Σαββατόβραδο),οι σερβιτόρες όμως με σορτσάκια που κανονικά φοράμε στην παραλία,Άσχημη εικόνα.Πήραμε τη σαλάτα Ενδοχώρα (τίποτα ιδιαίτερο),την ποικιλία με τυριά Άνδρου (καλή επιλογή) και σαν κυρίως το κριθάρι με μανιτάρια (άρεσε πολύ στο σύζυγό μου,εγώ δε δοκίμασα) και στριφταράκια με κολοκυθάκι και γαρίδες (εξαιρετικό πιάτο,πλούσιο και καλομαγειρεμένο).Το προσωπικό σε γενικές γραμμές ευγενικό,αν και κάπως φευγάτο...

Ευχαριστούμε, Dora A

Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν αρκετά καλό, και ο χώρος είναι γενικά όμορφος εσωτερικά. Τα τραπέζια που απλώνονται μακρυά έξω στο πεζοδρόμιο αλλοιώνουν την εμπειρία, για όποιον τα επιλέξει. Το service δεν μας ικανοποίησε, καθως ήταν αργό, σε μια στιγμή που το εστιατόριο είχε ελάχιστα τραπέζια γεμάτα. Το χειρότερο ήταν ότι μέσα στο κατάστημα, καθόταν ένας επισκέπτης εμφανώς υπό την επήρεια αλκοόλ, ο οποίος φώναζε και έβριζε στο κινητό για όσο διάστημα ήμασταν εκεί. Κανείς δεν έκανε απολύτως τίποτα για αυτό, το οποίο συνολικά χάλασε το δείπνο μας.

Ευχαριστούμε, Spyros N
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2018

Η διακόσμηση, το δήθεν στυλ σε τραπέζια ,καρέκλες,λίστες κ.λπ. δεν αποτελούν στοιχεία εστιατορίου.Χρειάζεται επαγγελματισμος,συνέπεια,ειλικρίνεια και προπαντός συνετή πολιτική στις τιμές.Το κατάστημα είναι απλώς ένα μέτριο φαγάδικο που επικρατεί γιατί η Χώρα δεν διαθέτει πολλά και γιατί η εικόνα έχει επιβληθεί της ουσίας.

Ευχαριστούμε, Ioannis N
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τις καλύτερες επιλογές στην Άνδρο. Ιδιαίτερη κουζίνα με καλές τιμές για την ποιότητα που προσφέρει.

Ευχαριστούμε, dim6502016
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πλήρες μενού και με μοντέρνες γεύσεις. Εξαιρετικό σέρβις. Πρέπει να κλείσετε τραπέζι αλλιώς θα πρέπει να περιμένετε πολύ. Πήγαμε 3 φορές και κάθε φορά είχε και νέα πιάτα ημέρας. Μάλλον η καλύτερη επιλογή στο νησί

Ευχαριστούμε, Dimitris D

Ενδοχωρα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χώρα της Άνδρου, Άνδρος
Μπατσί, Άνδρος

Χώρα της Άνδρου, Άνδρος
Γαύριο, Άνδρος

Μπατσί, Άνδρος
Άνδρος, Κυκλάδες

Ενδοχωρα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!