“Φτάνει πια με το δήθεν.....”
Κριτική για: Ενδοχωρα

Ενδοχωρα
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2018

Η διακόσμηση, το δήθεν στυλ σε τραπέζια ,καρέκλες,λίστες κ.λπ. δεν αποτελούν στοιχεία εστιατορίου.Χρειάζεται επαγγελματισμος,συνέπεια,ειλικρίνεια και προπαντός συνετή πολιτική στις τιμές.Το κατάστημα είναι απλώς ένα μέτριο φαγάδικο που επικρατεί γιατί η Χώρα δεν διαθέτει πολλά και γιατί η εικόνα έχει επιβληθεί της ουσίας.

Ευχαριστούμε, Ioannis N

Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τις καλύτερες επιλογές στην Άνδρο. Ιδιαίτερη κουζίνα με καλές τιμές για την ποιότητα που προσφέρει.

Ευχαριστούμε, dim6502016
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πλήρες μενού και με μοντέρνες γεύσεις. Εξαιρετικό σέρβις. Πρέπει να κλείσετε τραπέζι αλλιώς θα πρέπει να περιμένετε πολύ. Πήγαμε 3 φορές και κάθε φορά είχε και νέα πιάτα ημέρας. Μάλλον η καλύτερη επιλογή στο νησί

Ευχαριστούμε, Dimitris D
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία ποιοτικά
& χορταστικά πιάτα πήραμε :
Μακαρονάδα Ανδριώτικη
Πένες με φιλέτο κοτόπουλο
Αρνάκι λεμονάτο με ρύζι ατμού
Καπνιστή μπριζόλα με πατάτα τσιπς
Σαλάτα νησιώτικη , Φάβα , & εξερετικούς κολοκυθοκεφτέδες

Ευχαριστούμε, StavrosKetesidis
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2018

Στην πρόσφατη επίσκεψή μας στην Άνδρο και στην αναζήτησή μας για ένα μέρος που θα μας κεντρίσει το ενδιαφέρον ώστε να το επιλέξουμε για δείπνο, πέσαμε κυριολεκτικά πάνω στην "ενδοχώρα"! Ήμασταν πολύ τυχεροί που βρήκαμε διαθέσιμο τραπέζι, καθώς σχεδόν όλο το μαγαζί ήταν ήδη κρατημένο. Η ατμόσφαιρα του μαγαζιού και η λιτή και προσεγμένη διακόσμηση σε κερδίζουν αμέσως! Το μενού, περιεκτικό και όχι φλύαρο, με ελληνικά πιάτα με ντόπια προϊόντα και εξαιρετική γεύση μας αποζημίωσαν και μας ικανοποίησαν με το παραπάνω. Το μόνο αρνητικό, που φυσικά δεν χάλασε καθόλου την ωραία γευστική εμπειρία, ήταν η ελαφρώς αδιάφορη συμπεριφορά του προσωπικού και της υπεύθυνης του εστιατορίου.
Φυσικά το προτείνω ανεπιφύλακτα και θα το επισκεφτώ ξανά την επόμενη φορά που θα βρεθώ στο νησί.

Ευχαριστούμε, Christiana79

Ενδοχωρα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χώρα της Άνδρου, Άνδρος
Μπατσί, Άνδρος

Χώρα της Άνδρου, Άνδρος
Γαύριο, Άνδρος

Μπατσί, Άνδρος
Άνδρος, Κυκλάδες

Ενδοχωρα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!