Μικρά Αγγλία Boutique Hotel(Χώρα της Άνδρου)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 13% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 13% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 271 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Irene's Villas(Χώρα της Άνδρου)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Anemomiloi Andros(Χώρα της Άνδρου)
  • Δωρεάν στάθμευση
Sofi's Suites(Χώρα της Άνδρου)
  • Μπαρ/Lounge
9 Μούσες(Χώρα της Άνδρου)
  • Δωρεάν Ίντερνετ
Kalimera Studios(Χώρα της Άνδρου)
Δείτε την προσφορά
Ξενοδοχείο Αίγλη(Χώρα της Άνδρου)
Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που επιλέξατε από τους συνεργάτες μας
  • Υπηρεσία δωματίου
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον , καταπληκτικός χώρος. Το προσωπικό πολύ φιλικό και πάντα όλοι προθυμοι να μας εξυπηρετήσουν.
Το πρωινό, το καλύτερο που έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.
Γιάννης κ Μαρίνα απο Κρήτη.

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, MICHALIS N
Ο/η stathakis, Ιδιοκτήτης του Iro Studios and Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Αυγούστου 2017

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια, τόσο για το συγκρότημα, το προσωπικό αλλά και για το πρωινό μας!
Νιώθουμε ότι ανταμείβονται οι κόποι μας!
Ευχαριστούμε για την προτίμηση στο ξενοδοχείο μας και σας περιμένουμε πάλι την επόμενη φορά που θα βρεθείτε στην Άνδρο.
Iro Suites

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2017

παρα πολυ ομορφες σουιτες, ανετες με πολυ ομορφη διακοσμηση και ξεχωριστο παταρι δωματιο για τα απιδοα
πολυ νοστιμο, χειροποιητο πρωινο δια χειρος κυριου ντινου
ευγενια, χαμογελο, εξυπηρετηση, περασαμε παρα πολυ ωραια...!!❤❤❤❤❤

Διαμονή: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Οι ιδέες τ
Ο/η stathakis, Διευθυντής του Iro Studios and Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Σεπτεμβρίου 2017

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!!! Μας δίνουν δύναμη να συνεχίζουμε την προσπάθεια που κάνουμε ώστε οι επισκέπτες μας να ευχαριστιούνται την διαμονή τους! Όσο για το πρωινό του κυρίου Ντίνου πάντα φρέσκο από ντόπια υλικά...Χαρά μας να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο επαγγελματισμος των Αμερικανων η οργανωση των Γερμανων και η φιλοξενια των Ελληνων ερχονται ολα πακετο σε μια ελληνικη επιχειρηση που γνωριζει να δινει σύνολο σε ολα..μπραβο διοτι η διευθυνση ειναι εκει ..ομορφη ..με αληθινη χαρα ..διπλα στον πελατη..

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, ΜΙΧΑΛΗΣ Σ
Ο/η stathakis, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Iro Studios and Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα λόγια σας!!! Νιώθουμε υπερήφανοι για τις υπηρεσίες μας! Με εκτίμηση

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εχουμε επισκεφτει την Ανδρο πριν 3 χρονια τουλαχιστον και μειναμε πολυ ευχαριστημενοι.Προτεινουμε το καταλυμα ανεπιφυλακτα...κοντα στο κεντρο του νησιου...και οι ιδιοκτητες πολυ καλοι και παντα με χαμογελο. Ευχαριστουμε πολυ για την ομορφη διαμονη μας στο καταλυμα σας.Ηταν ολα εξαιρετικα.Ειδαμε οτι βαλατε και πισινα .Καλες δουλειες.Πιστευω οτι ελειπε απο το καταλυμα.Σιγουρα εγινε πιο ελκυστικο.!!!!Χαιρετισματα απο Θεσσαλονικη.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Anna B
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι η δεύτερη φορά που επισκεπτόμαστε την Άνδρο και συγκεκριμένα το iro suites!Ειναι ενας απ τους βασικούς λόγους που θα ξανάρθουμε στην Άνδρο!Πολύ φιλικό και οικογενειακό περιβάλλον,τρομερό πρωινό,απίστευτο τοπίο,πολύ άνετο δωμάτιο σε φυσιολογική τιμή! Γενικά νοιώθαμε σαν το σπίτι μας! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Gatsis K