“Πανέμορφος χωρος”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 5 ακόμη ιστότοποι!
Iro Studios and Suites
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον , καταπληκτικός χώρος. Το προσωπικό πολύ φιλικό και πάντα όλοι προθυμοι να μας εξυπηρετήσουν.
Το πρωινό, το καλύτερο που έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.
Γιάννης κ Μαρίνα απο Κρήτη.

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, MICHALIS N
Ο/η stathakis, Ιδιοκτήτης του Iro Studios and Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Αυγούστου 2017

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια, τόσο για το συγκρότημα, το προσωπικό αλλά και για το πρωινό μας!
Νιώθουμε ότι ανταμείβονται οι κόποι μας!
Ευχαριστούμε για την προτίμηση στο ξενοδοχείο μας και σας περιμένουμε πάλι την επόμενη φορά που θα βρεθείτε στην Άνδρο.
Iro Suites

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2017

παρα πολυ ομορφες σουιτες, ανετες με πολυ ομορφη διακοσμηση και ξεχωριστο παταρι δωματιο για τα απιδοα
πολυ νοστιμο, χειροποιητο πρωινο δια χειρος κυριου ντινου
ευγενια, χαμογελο, εξυπηρετηση, περασαμε παρα πολυ ωραια...!!❤❤❤❤❤

Διαμονή: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Οι ιδέες τ
Ο/η stathakis, Διευθυντής του Iro Studios and Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Σεπτεμβρίου 2017

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!!! Μας δίνουν δύναμη να συνεχίζουμε την προσπάθεια που κάνουμε ώστε οι επισκέπτες μας να ευχαριστιούνται την διαμονή τους! Όσο για το πρωινό του κυρίου Ντίνου πάντα φρέσκο από ντόπια υλικά...Χαρά μας να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο επαγγελματισμος των Αμερικανων η οργανωση των Γερμανων και η φιλοξενια των Ελληνων ερχονται ολα πακετο σε μια ελληνικη επιχειρηση που γνωριζει να δινει σύνολο σε ολα..μπραβο διοτι η διευθυνση ειναι εκει ..ομορφη ..με αληθινη χαρα ..διπλα στον πελατη..

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, ΜΙΧΑΛΗΣ Σ
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εχουμε επισκεφτει την Ανδρο πριν 3 χρονια τουλαχιστον και μειναμε πολυ ευχαριστημενοι.Προτεινουμε το καταλυμα ανεπιφυλακτα...κοντα στο κεντρο του νησιου...και οι ιδιοκτητες πολυ καλοι και παντα με χαμογελο. Ευχαριστουμε πολυ για την ομορφη διαμονη μας στο καταλυμα σας.Ηταν ολα εξαιρετικα.Ειδαμε οτι βαλατε και πισινα .Καλες δουλειες.Πιστευω οτι ελειπε απο το καταλυμα.Σιγουρα εγινε πιο ελκυστικο.!!!!Χαιρετισματα απο Θεσσαλονικη.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Anna B
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι η δεύτερη φορά που επισκεπτόμαστε την Άνδρο και συγκεκριμένα το iro suites!Ειναι ενας απ τους βασικούς λόγους που θα ξανάρθουμε στην Άνδρο!Πολύ φιλικό και οικογενειακό περιβάλλον,τρομερό πρωινό,απίστευτο τοπίο,πολύ άνετο δωμάτιο σε φυσιολογική τιμή! Γενικά νοιώθαμε σαν το σπίτι μας! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Gatsis K
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Χώρα της Άνδρου: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
0.7 χλμ μακριά
Μαινάδες
Νο 15 από 23 για: Άνδρος
18 κριτικές
Προβολή τιμών

Iro Studios and Suites: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Iro Studios and Suites

Διεύθυνση: chora andros, Χώρα της Άνδρου 84500, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Νότιο Αιγαίο > Κυκλάδες > Άνδρος > Χώρα της Άνδρου
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Παραλία Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Δωρεάν στάθμευση Παιδικές δραστηριότητες (Κατάλληλο για παιδιά/οικογένειες) Μικρή κουζίνα Επιτρέπονται τα κατοικίδια (Κατάλληλο για σκυλιά/κατοικίδια) Υπηρεσία δωματίου Σουίτες Μεταφορά από/προς αεροδρόμιο
Στυλ ξενοδοχείου:
1 από 3 B&B για: Χώρα της Άνδρου
Εύρος Τιμών: 52 € - 222 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:3 αστέρων — Iro Studios and Suites 3*
Αριθμός δωματίων: 10
Επίσημη περιγραφή (παρέχεται από το ξενοδοχείο):
Σε ένα καταπράσινο κτήμα 5 στρεμμάτων στη είσοδο της Χώρας και σε απόσταση 1 χλμ από το κέντρο της καθώς και από την παραλία του Νημποριού βρίσκονται τα IRO SUITES. Ένα καινούργιο συγκρότημα αρμονικά δεμένο με την φύση, συνδυάζει το ξύλο με την πέτρα και είναι επιμελημένο με ιδιαίτερη προσοχή στις λεπτομέρειες από την προσωπική φροντίδα της Ηρώς και του Ντίνου. Η ησυχία και η γαλήνη που προσφέρεται καθιστούν τα IRO SUITES ιδανικό μέρος για εκείνους που επιθυμούν ξεκούραστη, άνετη και ευχάριστη διαμονή. Σε έναν όμορφα διαμορφωμένο χώρο, κάτω από μια βελανιδιά, μπορείτε να παραγγείλετε το πρωϊνό σας που το ετοιμάζουμε εκείνη τη στιγμή με δικά μας υγιεινά υλικά. Οι ιδέες και το μεράκι μας είναι αποτυπωμένα σε κάθε σημείο των IRO SUITES! Ελάτε να μας γνωρίσετε! ... περισσότερα   Λιγότερα
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com και Hotels.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Iro Studios and Suites με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;