“Εξαιρετική ταβέρνα!”
Κριτική για: Manolis Tavern

Manolis Tavern
Περιγραφή: Η οικογενειακή ταβέρνα "Μανώλης" βρίσκεται στο Νέο Κλήμα - Έλιος, ένα από τα παραθαλάσσια χωριά της Σκοπέλου. Ξεκίνησε τη λειτουργία του μισό αιώνα πριν, το 1965, δίνοντας τη σκυτάλη από γενιά σε γενιά.Οι πελάτες μας απολαμβάνουν τη μεγάλη ποικιλία από τα μαγειρεμένα μας σπιτικά φαγητά, φρέσκα ψάρια και ψητά της ώρας, στην νησιωτική αυλή μας με θέα τη θάλασσα.
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική ταβέρνα με ελληνικές γεύσεις και προσιτές τιμές! Τα μαγειρευτά τους φαγητά ήταν πεντανόστιμα! Από τις καλύτερες ταβέρνες του νησιού!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, _H8720GH
Ο/η VadalGr, Ιδιοκτήτης του Manolis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κατά τη γνώμη μου η καλύτερη επιλογή στο Νέο Κλήμα.
Πολύ νόστιμο φαγητό (κορυφαία η σπανακόπιτα) σε καλές τιμές, ωραίο και ήσυχο περιβάλλον και ιδιαίτερα φιλικό σέρβις.

Ευχαριστούμε, NikosF584
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στο μαγαζί μετά απo έρευνα στο Trip advisor, περιμένοντας κάτι οικονομικό και αντίστοιχο των 4,5 αστεριών! Φιλικό μεν το προσωπικό και σχετικά ευχάριστος χώρος αλλά το φαγητό ήταν μάλλον μέτριο προς κακό. Το σημαντικό δε είναι ότι, για οικονομική λύση, ήταν πιο ακριβό από άλλες ταβέρνες, στις οποίες έχουμε πάρει περίπου τα ίδια! Η ποικιλία θαλασσινών, για την οποία είχαμε δει και τόσα σχόλια, ήταν το χειρότερο πιάτο.

Ευχαριστούμε, StavrosMina
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο μαμαδιστικο φαγητό.
Γρήγορη και φιλική εξυπηρέτηση.
Αξίζει να το επισκεφτείτε.
Sehr zu empfehlen. Familieres Ambiente.
Sehr gutes griechisches Essen.

Ευχαριστούμε, Akis F
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία οικογενειακή ταβέρνα με Άριστο προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικο. Αν θες να φας σπιτικό φαγητό είναι ιδανική ταβέρνα υπέροχος μουσακάς σκοπελίτικη πίτα και ότι άλλο τράβηξε η όρεξή σου λογικές τιμές δίπλα στην παραλία

Ευχαριστούμε, Michalis A

Manolis Tavern: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος

Manolis Tavern: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!