“Φοβερος καφες”
Κριτική για: Madalaki Cafe

Madalaki Cafe
Περιγραφή: Θα βρείτε το μικρό μας καφέ στην παραλία Χόβολο στο Νέο Κλήμα Σκοπέλου. Εκεί που τελειώνει ο δρόμος, μια ανάσα απ την άμμο και την ομορφότερη παραλία του νησιού. Στη μοντέρνα αυλή μας σας μπορείτε να απολαύσετε τον καφέ, το ποτό ή κάποιο από τα σνακ μας με θέα το Αιγαίο και το βουνό συγχρόνως.
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο. Οπωσδήποτε μια στάση πριν στρίψετε για το Χοβολο για τελευταίο ανεφοδιασμό. Καλόγουστο, ωραία σύγχρονη κατασκευή, πεντακάθαρες τουαλέτες. Και τα burgers του φάνηκαν πολύ καλά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, anduam1210

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2018

Το Μανταλακι βρισκεται κοντα στην θαλασσα διπλα στην παραλια Χοβολο που φημιζεται μια απο τις καλυτερες παραλιες του νησιου. Το Μανταλακι προσφερει μια απο τις καλυτερες ποιοτητες στο νησι σε ολο το μενου του. Χαρακτηριζετε ιδιεταιρως θα αελεγα για τον καταποληκτικο καφε του και τα βαφλακια, αξιολογα ομως ειναι ολα τα πιατα του και τα ροφηματα του. Τα δοκιμασα με σχεδον ολα και ηταν ολα πολυ γευστικα λαι ποιοτικα θα ελεγα. Οι τιμες ειναι πολυ λογικες, και το προσωπικο παντα με χαμογελο και εξυπηρετικο. Πρεπει οπωσδηποτε να το επισκεφτειτε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Γιαννης Λ
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας το σύστησαν ως ο καλύτερος καφές και τα καλύτερα βαφλακια στο νησί. Η αλήθεια είναι ότι και τα δυο ήταν πράγματι πολύ ωραία, αλλά όχι κάτι το τόσο ιδιαίτερο και ξεχωριστό όπως περίμεναμε. Είχε ωραία τραπεζάκια που έβλεπαν τη θάλασσα.

Ευχαριστούμε, Ελευθερία Σ
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Με διαφορά ο καλύτερος καφές που φτιάχνουν στο νησί, καλύτερος και από πολλούς που βρίσκεις σε μεγαλουπολεις. Μπράβο στα παιδιά για την ποιότητα! Οι τιμές υψηλές όπως παντου αλλά τουλάχιστον ευχαριστιεσαι καφέ!

Ευχαριστούμε, kellita k
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βαφλακια καταπληκτικα.καφες εκπληκτικος. Εξυπηρετηση υποδειγματικη.Καθαρες τουαλετες.Διπλα στη θαλασσα.Must visit οταν ερθεις στη Σκοπελο.

Ευχαριστούμε, Nikos X

Madalaki Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέο Κλήμα, Σκόπελος

Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος
Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος

Madalaki Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!