“Καλός καφές και ωραία βαφλακια!”
Κριτική για: Madalaki Cafe

Madalaki Cafe
Περιγραφή: Θα βρείτε το μικρό μας καφέ στην παραλία Χόβολο στο Νέο Κλήμα Σκοπέλου. Εκεί που τελειώνει ο δρόμος, μια ανάσα απ την άμμο και την ομορφότερη παραλία του νησιού. Στη μοντέρνα αυλή μας σας μπορείτε να απολαύσετε τον καφέ, το ποτό ή κάποιο από τα σνακ μας με θέα το Αιγαίο και το βουνό συγχρόνως.
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας το σύστησαν ως ο καλύτερος καφές και τα καλύτερα βαφλακια στο νησί. Η αλήθεια είναι ότι και τα δυο ήταν πράγματι πολύ ωραία, αλλά όχι κάτι το τόσο ιδιαίτερο και ξεχωριστό όπως περίμεναμε. Είχε ωραία τραπεζάκια που έβλεπαν τη θάλασσα.

Ευχαριστούμε, Ελευθερία Σ

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Με διαφορά ο καλύτερος καφές που φτιάχνουν στο νησί, καλύτερος και από πολλούς που βρίσκεις σε μεγαλουπολεις. Μπράβο στα παιδιά για την ποιότητα! Οι τιμές υψηλές όπως παντου αλλά τουλάχιστον ευχαριστιεσαι καφέ!

Ευχαριστούμε, kellita k
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βαφλακια καταπληκτικα.καφες εκπληκτικος. Εξυπηρετηση υποδειγματικη.Καθαρες τουαλετες.Διπλα στη θαλασσα.Must visit οταν ερθεις στη Σκοπελο.

Ευχαριστούμε, Nikos X
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέτοιον καφέ βρίσκω δύσκολα ακόμα και στην Αθήνα! Ωραίες επιλογές για πρωινό, καλές τιμές και άψογη εξυπηρέτηση. Είναι κρίμα να φύγει κάποιος από τη Σκόπελο χωρίς να πιει καφέ στο madalaki!

Ευχαριστούμε, vassiliki d
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος καφές, ωραίες και καθαρές τουαλέτες, γρήγορη εξυπηρέτηση. Το μόνο κακό ήταν ότι η σερβιτόρα πάτησε κατά λάθος την ουρά του σκύλου Μας.

Ευχαριστούμε, Areti A

Madalaki Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέο Κλήμα, Σκόπελος

Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος
Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος

Madalaki Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!