“Ο καφές του δεν υπάρχει!”
Κριτική για: Madalaki Cafe

Madalaki Cafe
Περιγραφή: Θα βρείτε το μικρό μας καφέ στην παραλία Χόβολο στο Νέο Κλήμα Σκοπέλου. Εκεί που τελειώνει ο δρόμος, μια ανάσα απ την άμμο και την ομορφότερη παραλία του νησιού. Στη μοντέρνα αυλή μας σας μπορείτε να απολαύσετε τον καφέ, το ποτό ή κάποιο από τα σνακ μας με θέα το Αιγαίο και το βουνό συγχρόνως.
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέτοιον καφέ βρίσκω δύσκολα ακόμα και στην Αθήνα! Ωραίες επιλογές για πρωινό, καλές τιμές και άψογη εξυπηρέτηση. Είναι κρίμα να φύγει κάποιος από τη Σκόπελο χωρίς να πιει καφέ στο madalaki!

Ευχαριστούμε, vassiliki d

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος καφές, ωραίες και καθαρές τουαλέτες, γρήγορη εξυπηρέτηση. Το μόνο κακό ήταν ότι η σερβιτόρα πάτησε κατά λάθος την ουρά του σκύλου Μας.

Ευχαριστούμε, Areti A
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018

Mrs Rose η εταιρεία καφέ που σερβίρουν και σίγουρα ο καλύτερος καφές του νησιού.Ακόμα και στην Αθήνα η εταιρεία αυτή ειναι δυσευρετη.Πολύ καλές τιμές,εξαιρετικά βαφλάκια και πάντα κόβουν απόδειξη.Σταματήσαμε πολλές φορές για καφέ πακέτο παρόλο που δεν ήταν ο δρόμος μας.

Ευχαριστούμε, Ντίντι Κ
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καφές Mrs Rose. Τέλειος καφές. Τέλειο βαφλακι. Πολύ καλή εξυπηρέτηση ακόμα και σε ώρα αιχμής. Ευγενέστατο προσωπικό.

Ευχαριστούμε, Anniebou10
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Προσεγμένο μαγαζί, με καλό καφέ, ότι πρέπει για πρωινή στάση... Ωραίο περιβάλλον, εξυπηρετικοι άνθρωποι, καλές τιμές...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, natasa7

Madalaki Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέο Κλήμα, Σκόπελος

Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος
Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος

Madalaki Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!