“Ωραίος καφές ”
Κριτική για: Madalaki Cafe

Madalaki Cafe
Περιγραφή: Θα βρείτε το μικρό μας καφέ στην παραλία Χόβολο στο Νέο Κλήμα Σκοπέλου. Εκεί που τελειώνει ο δρόμος, μια ανάσα απ την άμμο και την ομορφότερη παραλία του νησιού. Στη μοντέρνα αυλή μας σας μπορείτε να απολαύσετε τον καφέ, το ποτό ή κάποιο από τα σνακ μας με θέα το Αιγαίο και το βουνό συγχρόνως.
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος καφές, ωραίες και καθαρές τουαλέτες, γρήγορη εξυπηρέτηση. Το μόνο κακό ήταν ότι η σερβιτόρα πάτησε κατά λάθος την ουρά του σκύλου Μας.

Ευχαριστούμε, Areti A

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018

Mrs Rose η εταιρεία καφέ που σερβίρουν και σίγουρα ο καλύτερος καφές του νησιού.Ακόμα και στην Αθήνα η εταιρεία αυτή ειναι δυσευρετη.Πολύ καλές τιμές,εξαιρετικά βαφλάκια και πάντα κόβουν απόδειξη.Σταματήσαμε πολλές φορές για καφέ πακέτο παρόλο που δεν ήταν ο δρόμος μας.

Ευχαριστούμε, Ντίντι Κ
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καφές Mrs Rose. Τέλειος καφές. Τέλειο βαφλακι. Πολύ καλή εξυπηρέτηση ακόμα και σε ώρα αιχμής. Ευγενέστατο προσωπικό.

Ευχαριστούμε, Anniebou10
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Προσεγμένο μαγαζί, με καλό καφέ, ότι πρέπει για πρωινή στάση... Ωραίο περιβάλλον, εξυπηρετικοι άνθρωποι, καλές τιμές...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, natasa7
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Ένα ωραίο μέρος και φθηνό σε σύγκριση με τις τιμές των μεγάλων πόλεων. Καλή ατμόσφαιρα. Πολύ καλή επιλογή από μπίρες,Εξαιρετικό φαγητό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, AlexandrosK774

Madalaki Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέο Κλήμα, Σκόπελος

Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος
Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος

Madalaki Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!