“Ο καλύτερος καφές του νησιού”
Κριτική για: Madalaki Cafe

Madalaki Cafe
Περιγραφή: Θα βρείτε το μικρό μας καφέ στην παραλία Χόβολο στο Νέο Κλήμα Σκοπέλου. Εκεί που τελειώνει ο δρόμος, μια ανάσα απ την άμμο και την ομορφότερη παραλία του νησιού. Στη μοντέρνα αυλή μας σας μπορείτε να απολαύσετε τον καφέ, το ποτό ή κάποιο από τα σνακ μας με θέα το Αιγαίο και το βουνό συγχρόνως.
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018

Mrs Rose η εταιρεία καφέ που σερβίρουν και σίγουρα ο καλύτερος καφές του νησιού.Ακόμα και στην Αθήνα η εταιρεία αυτή ειναι δυσευρετη.Πολύ καλές τιμές,εξαιρετικά βαφλάκια και πάντα κόβουν απόδειξη.Σταματήσαμε πολλές φορές για καφέ πακέτο παρόλο που δεν ήταν ο δρόμος μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Ντίντι Κ

Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καφές Mrs Rose. Τέλειος καφές. Τέλειο βαφλακι. Πολύ καλή εξυπηρέτηση ακόμα και σε ώρα αιχμής. Ευγενέστατο προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Anniebou10
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Προσεγμένο μαγαζί, με καλό καφέ, ότι πρέπει για πρωινή στάση... Ωραίο περιβάλλον, εξυπηρετικοι άνθρωποι, καλές τιμές...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, natasa7
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Ένα ωραίο μέρος και φθηνό σε σύγκριση με τις τιμές των μεγάλων πόλεων. Καλή ατμόσφαιρα. Πολύ καλή επιλογή από μπίρες,Εξαιρετικό φαγητό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, AlexandrosK774
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σωστες δοσολογιες στα ποτα
ευχαρηστω περιβαλλον
και ομορφη παραλια διπλα στο μαγαζι
Αυτο που ζητουσα
Μπραβο στα παιδια που το δουλευουν το χουν και το λυτουργουν σωστα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, ricandmorty

Madalaki Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέο Κλήμα, Σκόπελος

Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος
Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος

Madalaki Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!