Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καμια σχεση δεν εχουν οι φωτογραφιες με την πραγματικοτητα...Τα δωματια ειναι κλειστοφοβικα,μικρα και σκοτεινα,το πρωινο τροφη για τις μυγες και η ηχομονωση ανυπαρκτη....ακουγαμε τους διπλανους να φωναζουν σαν να ηταν μες στο μπανιο μας...απιστευτα υπερτιμημενο....

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, fei_mkk
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2019

Πριν από δύο μήνες κλείσαμε ένα τρίκλινο δωμάτιο με θέα για το τριήμερο 26-28 Οκτωβρίου. Το δωμάτιο που μας έδωσαν όταν πήγαμε όχι μόνο δεν είχε θέα αλλά θα πρέπει να ήταν το πιο άθλιο που είχαν. Χωρίς παράθυρα,με έντονη μυρωδιά και ένα μόνιμο θόρυβο από κάποιο λέβητα! Απαράδεκτο για 120 ευρώ τη βραδιά.Φυγαμε τη δεύτερη μέρα...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, ELENIROU
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πέτρινο κτίριο παραδοσιακό, αλλά το δωμάτιο έμοιαζε με υπόγειο χωρίς κλιματιστικό, δεν ενδείκνυται για καλοκαίρι μικρή τηλεόραση το πρωινό φτωχό σκάλες απότομες θέα μόνο απο το κεντρικό σαλονάκι και η τιμή του πολύ ακριβή για καλοκαίρι, το προσωπικό ευγενικό. Γενικά δεν με συγκίνησε !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, _P7135ML
Η κριτική έγινε: 16 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολυ ωραιο ξενοδοχειο και αρχοντικο..ζεστο δωματιο με ωραιο πρωινο και με ωραια αιθουσα υποδοχης με τζακι και μπαρ..τα κρεβατια πολυ αναπαυτικα.. επισης βρισκεται σε καλη τοποθεσια..σιγουρα θα ξαναπαμε

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, sotosgre
Η κριτική έγινε: 15 Μαρτίου 2019

Το ξενοδοχείο συνολικά είναι όμορφο και προσεγμένο. Οι κοινόχρηστοι χώροι είναι πολύ ζεστοί και όμορφοι όπως επίσης και το προσωπικό είναι ευγενικό. Η περιοχή είναι πολύ ωραία.
Στα αρνητικά θα πω ότι η διαμονή μας εντός του δωματίου δεν ήταν καθόλου καλή. Μείναμε στο παλιό κτίριο και τα προβλήματα που αντιμετοπίσαμε ήταν τα εξής:
1) Το καζανάκι είχε χαλάσει και συνεχώς είχαμε νερά στο μπάνιο μας (για να πλήνεις τα δόντια σου φόραγες αθλητικά). Πρόβλημα που κανείς (παρόλο που προσπάθησαν) δεν ήταν σε θέση να λύσει κατά το τριήμερο της Καθαρά Δευτέρας...
2) Τοδωμάτιο αρχικά ήταν ΠΟΛΥ κρύο, αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι μας εξυπηρέτησαν με ένα έξτρα καλοριφέρ και ότι μετά από κάποιες ώρες η θερμικρασία ήταν ως έπρεπε.
3) Φασαρία! Όχι από τους ιδιοκτήτες αλλά από αδιάφορους γονείς που δεν μπορούσαν να μαζέψουν τα παιδιά τους κατά τις ώρες της μεσημεριανής κοινής ησυχίας (3:30-4:430) σε έναν πάρα πολύ ήσυχο προορισμό που όλα ακούγονται στο πολλαπλάσιο. Αντιλαμβάνομαι ότι δεν είναι θέμα που προκάλεσε το ξενοδοχείο αλλά όφειλε να το λύσει, αντ αυτού προτίμησε να κάνει την πάπια (και εμείς να σταματήσουμε να κοιμώμαστε μεσημέρι γιατί, πολύ απλά δεν γινόταν να κλείσουμε μάτι).
Συνοψίζοντας δε θα σας απέτρεπα από το να προτιμήσετε το Αρχοντικό της Αρίστης, απλά θα πρότεινα να ξεκαθαρίσετε τις επιθυμίες σας (π.χ. ζευγάρι: "θέλουμε ησυχία") και αν επιλέξετε τη σοφίτα να ξέρετε ότι ΔΕΝ είναι για ψηλούς. Τέλος, το φαγητό στο ξενοδοχείο είναι νόστιμο αλλά αρκετά βαρύ με πολύ λάδι. Υπάρχουν καλύτερες προτάσεις για φαγητό στο χωριό.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, Maria G