“Αρκετά καλό”
Κριτική για: En Aristi

En Aristi
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφθηκα με την παρέα μου μετά από πολύ περπάτημα στα Ζαγοροχώρια ! Είμασταν όλοι πεινασμένοι και μπορώ να πω πως το μαγαζί μας κάλυψε και με το παραπάνω ! Αρχικά , ικανοποιητική εξυπηρέτηση από το προσωπικό ! Όλα τα πιάτα ήταν αρκετά γευστικά , μόνο η σαλάτες μας ήταν λίγο αδιάφορες. Σε γενικές γραμμές το φαγητό ήταν πολύ καλό ! Η τοποθεσια του μαγαζιού είναι πολύ όμορφη και μπορείς να κάτσεις και έξω για καφέ ή φαγητό ! Οι τιμές ήταν λογικές , δεδομένου ότι βρίσκεται σε μια τουριστική περιοχή στα Ζαγοροχώρια ! Το προτείνω και θα το ξανά-επισκεφτώ και κάποια στιγμή στο μέλλον σίγουρα !

1  Ευχαριστούμε, Δημήτρης Γ

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Το καφέ-εστιατόριο "Εν Αρίστη" είναι στο κέντρο του χωριού και σίγουρα θα σας αφήσει απόλυτα ευχαριστημένους! Πολύ νόστιμο φαγητό, με σπεσιαλιτέ τις πίτες και το χειροποίητο μπιφτέκι. Οι τιμές είναι απολύτως λογικές και το προσωπικό φιλικότατο και εξυπηρετικό. Μη ξεχάσετε να δοκιμάσετε το τοπικό τσίπουρο!

1  Ευχαριστούμε, Nefeli_Marcella
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Το εστιατόριο βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσία, ακόμη και από μέσα που καθίσαμε απολαμβάναμε τη θέα. Το φαγητό ήταν πολύ καλό και η εξυπηρέτηση άψογη!

Ευχαριστούμε, marilou1809
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα με την οικογένεια μου το εστιατόριο και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι από την άριστη εξυπηρέτηση το καθαρό και φιλικό περιβαλλον τις τεράστιες μερίδες με τα καταπληκτικά μοσχάρια ωριμανσης και τις παραδοσιακές πιτες

Ευχαριστούμε, Zisis B
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια πάρα πολύ καλή πρόταση για οικογενειακή ταβέρνα. Καλή ποικιλία στα φαγητά. Ωραία ορεκτικά. Όλα ήταν πολύ καλά μαγειρεμένα. Πάρα πολύ καλό το επιδόρπιο. Όμορφος χώρος. Επίσης η σχέση μεταξύ ποιότητας και τιμής σίγουρα θα ικανοποιήσει και τους πιο απαιτητικούς

1  Ευχαριστούμε, Tor4char
Ο/η artsistasoikies, Ιδιοκτήτης του En Aristi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας σχόλια, είναι πολύ σημαντική για μας η γνώμη σας για να συνεχίσουμε την προσπάθεια μας.Σας περιμένουμε ξανά να δοκιμάσετε και τις υπόλοιπες ζαγορίσιες συνταγές μας....

En Aristi: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κόνιτσα, Περιοχή Ιωαννίνων

En Aristi: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!