“Ωραίο φαγητό και χώρος!”
Κριτική για: En Aristi

En Aristi
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Το εστιατόριο βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσία, ακόμη και από μέσα που καθίσαμε απολαμβάναμε τη θέα. Το φαγητό ήταν πολύ καλό και η εξυπηρέτηση άψογη!

Ευχαριστούμε, marilou1809

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα με την οικογένεια μου το εστιατόριο και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι από την άριστη εξυπηρέτηση το καθαρό και φιλικό περιβαλλον τις τεράστιες μερίδες με τα καταπληκτικά μοσχάρια ωριμανσης και τις παραδοσιακές πιτες

Ευχαριστούμε, Zisis B
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια πάρα πολύ καλή πρόταση για οικογενειακή ταβέρνα. Καλή ποικιλία στα φαγητά. Ωραία ορεκτικά. Όλα ήταν πολύ καλά μαγειρεμένα. Πάρα πολύ καλό το επιδόρπιο. Όμορφος χώρος. Επίσης η σχέση μεταξύ ποιότητας και τιμής σίγουρα θα ικανοποιήσει και τους πιο απαιτητικούς

1  Ευχαριστούμε, Tor4char
Ο/η artsistasoikies, Ιδιοκτήτης του En Aristi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας σχόλια, είναι πολύ σημαντική για μας η γνώμη σας για να συνεχίσουμε την προσπάθεια μας.Σας περιμένουμε ξανά να δοκιμάσετε και τις υπόλοιπες ζαγορίσιες συνταγές μας....

Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφο παραδοσιακο και γραφικο μερος για να απολαυσεις τον καφε σου και το φαγητο. Πολυ ζεστη ατμοσφαιρα με πολυ φιλικους ιδιοκτητες.

Ευχαριστούμε, 538babisk

Ευχαριστούμε για τον χρόνο σας και για τα θετικά σας σχόλια. Είμαστε πάντα εδώ να σας εξυπηρετήσουμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν και το φαγητο είναι πολύ καλό και λίγο τσιμπημένο στις τιμές,η κυρία με τα γυαλιά είναι για κλωτσιές!!πραγματικά με την άθλια συμπεριφορά της και το υφάκι της!! Τα υπόλοιπα παιδιά του σέρβις είναι οκ πρόσχαρα και ευγενικά

4  Ευχαριστούμε, polyt456

Σας ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο σας , ζητούμε συγγνώμη εάν κάποιος από το προσωπικό μας δεν σας εξυπηρέτησε σωστά, το λαμβάνουμε υπόψιν κι ελπίζοτυμε να έχουμε την ευκαιρία οι υπόλοιποι να ανασκευάσουμε την εντύπωσή σας μιαν άλλη φορά.

En Aristi: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρίστη, Ζαγόρι
Κόνιτσα, Περιοχή Ιωαννίνων

Μικρό Πάπιγκο, Ζαγόρι

En Aristi: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!