Aberratio Boutique Hotel
Gamila Rocks Mountain Hotel(Αρίστη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Αρχοντικό Αρίστης(Αρίστη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Hotel Taxiarches(Αρίστη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Priceline
  • Δωρεάν στάθμευση
Zissis Hotel(Αρίστη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Arkefthos Mountain Hotel(Πάπιγκο)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 10% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 10% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 118 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Άπειρος Χώρα(Κάτω Πεδινά)
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πανάκριβο για αυτά που προσφέρει,το προσωπικό ευγενικοτατο αν και είναι ένα άτομο για όλες τις δουλειές!!το κερασάκι στην τούρτα ήταν ότι δίνοντας 170 ευρώ για μια διανυκτέρευση έπρεπε να δώσεις και αλλά 2,5 ευρώ για έναν ελληνικό καφέ στο πρωινό!!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Vaios T
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018

Χάρηκα αφάνταστα οταν μου τηλεφώνησε εκπρόσωπος του ξενώνα προκειμένου να μου παραδώσει στα χέρια μου, στην πόλη μου Θεσσαλονίκη, τον φορτιστή του τηλεφώνου μου μιας και τον ειχα ξεχάσει κατα την αναχώρησή μου στον ξενώνα. Εκτός που με απάλλαξαν απ τα έξοδα αποστολής του, ηταν η προσοχή τους και το δυναμικό ενδιαφέρον να ικανοποιήσουν την ανάγκη μου, που μου αφησε αριστες εντυπώσεις. Η καλοσύνη εκ μέρους τους και επαγγελματισμός για τη λύση του προβλήματός μου. Τους ευχαριστώ θερμά.

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, PetrosYannakidis
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2018

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο σε κομβική θέση για καθημερινές εξορμήσεις προς τα περισσότερα Ζαγοροχώρια που έχουν ενδιαφέρον στη γύρω περιοχή. Οι κοινόχρηστοι χώροι του ξενοδοχείου, συμπεριλαμβανομένου του χώρου του πρωινού είναι εξαιρετικοί για χαλάρωση μετά από τις εκδρομές κατά τη διάρκεια της ημέρας. Τα δωμάτια (στο κεντρικό κτίριο) ευρύχωρα, καθαρά και ευχάριστα, κατά τη γνώμη μου όχι στο ίδιο επίπεδο με τους κοινόχρηστους χώρους, χωρίς όμως να υστερούν σε κάτι. Αν πρέπει να επισημάνω κάτι, ο εξοπλισμός στο μπάνιο (συρόμενο διαχωριστικό της ντουσιέρας και το "τηλέφωνο" του ντους χρειάζονται μικροεπισκευή/ρύθμιση). Η ευγένεια και η διάθεση για εξυπηρέτηση είναι βασικές προϋποθέσεις για το προσωπικό κάθε ξενοδοχείου, αλλά ο Γιάννης αποτελεί ξεχωριστή περίπτωση. Πραγματική διαφήμιση για το ξενοδοχείο.

Συμβουλή: Το μεγάλο δωμάτιο πάνω από τη ρεσεψιόν στο κεντρικό κτίριο, έχει υπέροχη θέα προς Μεγάλο και Μικρό Πάπιγκο και Βίκο.
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, fevoszach
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη επιλογή για την περιοχή.το χωριό μάλλον δεν ενδείκνυται πολύ για βαρυχειμωνιά αλλα το ξενοδοχείο ειναι υπέροχο,όμορφο με όλες τις ανέσεις τέλειο πρωινό,ευγενικοτατη οι ιδιοκτήτες και πρόσχαροι.το συνιστώ ενεπιφυλακτα

Διαμονή: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, ΜΙΧΑΛΗΣ Μ
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2018

Σε βολικό μέρος στο άκρο της Αρίστης στο δρόμο προς Πάπιγκο.
Όμορφη και ευρύχωρη αίθουσα υποδοχής.
Μεγάλα δωμάτια με δύο μεγάλα παράθυρα.
Στο ψυγείο βρήκαμε από ένα μπουκαλάκι νερό για κάθε άτομο.
Με το που μπήκαμε στο μπάνιο βρήκαμε στην ντουζιέρα ένα παλιό λαστιχάκι για τα μαλλιά και τρίχες στο σιφώνι. Κάτι όχι τόσο ευχάριστο για πρώτη εικόνα.
Επίσης πάνω στην ντουλάπα της κρεβατοκάμαρας εξείχαν κάποια ξύλα που είχαν αφεθεί εκεί, ενώ τα άκρα από τις δύο ράγες τις κουρτίνας βρίσκονταν στο πάτωμα.
Τα μαξιλάρια εμφανώς ταλαιπωρημένα.
Ο κλιματισμός επαρκής και αθόρυβος.
Οι πετσέτες αλλάζονταν και το δωμάτιο μαζεύονταν καθημερινά.
Το μπάνιο είχε όσα χρειάζονταν για την καθημερινή υγιεινή, μέχρι οδοντόβουρτσες και παντοφλάκια μίας χρήσεως.
Το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο.
Κατά συνέπεια -αν και σε γενικές γραμμές όλα είναι καλά- θεωρώ πως η τιμή των 130€/ημέρα είναι αρκετά υψηλή για όσα προσφέρει.

Συμβουλή: Διαλέξτε τα πίσω δωμάτια με θέα στην Αστράκα
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια