eDreams
Priceline72 $
Agoda.com71 $
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 30 Οκτωβρίου 2020

Συγχρονα και καλαίσθητα δωμάτια με όλες τις σχετικές ανέσεις, φιλική και οικογενειακή ατμόσφαιρα, πεντακάθαρο. Ζεστοί άνθρωποι, άμεση εξυπηρέτηση, καταπληκτικά φαγητά μαγειρευτά και της ώρας, πλούσιο πρωϊνό!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Alexis B
Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχειο για διαμονή και εξευρευνηση της γυρω περιοχής των Ζαγοροχωριων!αριστος και ο οικοδεσπότης μας ιδιοκτήτης κυριος γιαννης!ευγενικο προσωπικό και άριστο πρωινο!tip:η σπιτική μαρμελάδα ονειρο.!ομορφος κήπος γεμάτος λουλούδια και απιστευτη θεα στους πρόποδες της αστρακας!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, tasosg454
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Η εμπειρία μας από τη διαμονή μας στο αρχοντικό Zissis Hotel ήταν εξαιρετικά ευχάριστη (24-27/8). Επειδή είναι πέρασμα προς τα γύρω χωριά, θεωρείται ιδανικό μέρος διαμονής, έτσι ώστε να εξερευνήσετε την απαράμιλλη ομορφιά αυτού του τόπου (Δυτικό Ζαγόρι). Η εξυπηρέτηση από το προσωπικό/ιδιοκτήτες ήταν άμεση και εξαιρετικής ποιότητας. Τα δωμάτια που διατίθενται είναι ευρύχωρα, πεντακάθαρα και με υπέροχη θέα στο βουνό. Το Zissis Hotel είναι ιδανικό για οικογένειες, ζευγάρια, φίλους αλλά και μοναχικούς ταξιδιώτες. Παράλληλα, λειτουργεί το εστιατόριο του ξενοδοχείου με πολύ προσεγμένα και πεντανόστιμα πιάτα. Το πρωινό ήταν πλούσιο και πολύ θρεπτικό. Ελπίζουμε να επιστρέψουμε στο Zissis Hotel πολύ σύντομα.

Ευχαριστούμε, _P8765RK
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Εξαιρετική φιλοξενία και πολύ καθαρό, τα παιδιά που το έχουν είναι πολύ ευγενικά και αγαπάνε την δουλειά τους, μπορείτε να τα συμβουλευτείτε για το τί μπορείτε να κάνετε στην περιοχή, γιατί υπάρχουν παρά πολλές Δραστηριότητες. φανταστικό πρωινό με υπέροχη θέα!Αν έχετε σκοπό να πάτε μην παραλείψετε να διασχίσετε το φαράγγι του Βίκου και μετά να πάτε για φαγητό στο ξενοδοχείο!

Ευχαριστούμε, korinak300
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο ορισμός της φιλοξενίας, της αυθεντικότητας και της καλής διάθεσης! Ο Γιάννης, η Δήμητρα και όλοι οι άλλοι μας έκαναν να νιώθουμε «σαν στο σπίτι μας». Το φαγητό με υλικά απο τον κήπο και μαγειρεμένο απο τα μαγικά χέρια της κυρίας Γεωργίας. Η καθαριότητα άψογη στα πρόσφατα ανακαινισμένα δωμάτια. Η προθυμία και το χαμόγελο που αντιμετώπιζαν τα προβλήματα και τις απαιτήσεις των πελατών!
Ευχόμαστε τα καλύτερα!!!

Ευχαριστούμε, COSTASPAN