Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com156 $
Hotels.com156 $
Priceline156 $
Travelocity156 $
Orbitz.com156 $
eDreams140 $
Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2020

Τι να πρωτοσχολιάσω για αυτά τα δωμάτια και τους ανθρώπους! Ζεστασιά? Άνεση χώρου? Πληρότητα απαραίτητων σκευών και αξεσουάρ? Δε μπορώ να βρω κάτι που έλειψε. Ιδανικό για ζευγάρια θα το χαρακτήριζα, αλλά και για οικογένεια ακόμη και με 4 παιδιά, καθώς υπάρχει χώρος ακόμη και σε αυτές τις περιπτώσεις. Το πρωινό που συμπεριλαμβάνεται στην τιμή και σερβίρεται στο εστιατόριό τους είναι χορταστικό και πεντανόστιμο, και το κυριότερο, αποτελείται από δικά τους χειροποίητα προϊόντα. Ωστόσο, επειδή ίσως το σημαντικότερο για τους περισσότερους είναι μια ζεστή φιλοξενία, έχω να διαβεβαιώσω ότι συγκαταλέγεται σίγουρα στις καλύτερες που προσωπικά έχω βιώσει.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, georgiosk600
Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κλείσει για ένα βράδυ στο Αρτσιστας με διάθεση να μείνουνε κ δεύτερο..
Τηλεφωνήσαμε το πρωί στην κυρία που είδαμε κάνει την κράτηση για να ανάψει την θέρμανση στο δωμάτιο..
Μετά από 5 ώρες ταξίδι φτάνουμε στο ξενοδοχείο αρκετά κουρασμένοι κ πεινασμένοι..
Μας υποδέχτηκε ένα πολύ ευγενικό παλικάρι ο Παύλος μας οδήγησε στο δωμάτιο όπου διαπιστώσαμε ότι δεν είχε ζέστη στο δωμάτιο..
Τον ενημερώσαμε κ είπε ότι θα το κοιτάξει..
Εμείς αφήσαμε τα πράγματα μας κ πήγαμε για φαγητό σε ένα Μαγαζι που είναι της ίδιας επιχείρησης με την προϋπόθεση ότι θα είναι οκ το δωμάτιο μετά το φαγητό μας..
Φάγαμε να παρά πολύ καλά στο εστιατόριο
Εν Άριστη στην πλατεία του χωριού κ μετά από ένα δίωρο περίπου κ η ώρα είχε πάει 16:30 κατευθυνθήκαμε στο δωμάτιο μας κ αντιλαμβανόμαστε ότι ακόμη ήταν κρύο χωρίς καμία αλλαγή στην θερμοκρασία..
Ο Παύλος μας είπε ότι σε 1/5 ώρα θα ερχόταν το φορτηγό με το πετρέλαιο κ ότι προσπαθούσαν να κάνουν εξαέρωση τον λέβητα..
Δλδ είχαν ξεχάσει να βάλουν πετρέλαιο..πράγμα τραγικό..
Any way εμείς αποχωρήσαμε από το ξενοδοχείο κ μας χάλασαν όλη την διάθεση..
Έχω να πω πάντως ότι το δωμάτιο ήταν παρά πολύ ωραίο κ ο Παύλος παρά πολύ ευγενικός..
Παρόλα αυτά το προτείνω κ πιστεύω ότι ήταν ένα ατυχές γεγονός..!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Billthekill2
Ο/η Aristi Oikies, Ιδιοκτήτης του Αρτσίστας Οικίες, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Μαρτίου 2021

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε , ευχαριστούμε επίσης για την τόσο ευγενική σας στάση κατά την διαμονή σας κι όταν καταλάβαμε το πρόβλημα.... Δυστυχώς ήταν όπως το χαρακτηρίσατε ένα ατυχές γεγονός, μια ζημία στον καυστήρα, σχετική με τον καθυστερημένο ανεφοδιασμό στο πετρέλαιο αλλά βέβαια αυτό δεν είναι δικαιολογία για εσάς ...Εμείς αντιμετωπίζουμε δυσκολίες ανεφοδιασμού ( όλα έρχονται από τα Ιωάννινα ) αλλά πάντα προσπαθούμε να είμαστε έτοιμοι και μοναδικό μας μέλημα να κάνουμε τις διακοπές των πελατών μας αξέχαστες ....Ελπίζουμε να μας δώσετε την ευκαιρία για μια τέλεια φιλοξενία μιαν άλλη φορά....

Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλο κ πληρως εξοπλισμενο δωματιο -οικια πολυ καλη εξυπηρετηση το πρωινο με περιορισμενες επιλογες.ενοχλητικο το γεγονος οτι κ καλα οτι τρωγαμε ηταν παραδοσιακο της περιοχης αλλα το πληρωνες χρυσαφι,οσο για το τζακι κ καλα,4 οικογενειες κ κανενας δεν καταφερε να αναψει τζακι παρολο που κ οι 4 εχουμε τζακι στα σπιτια μας αλλα με τοσο υγρα ξυλα αδυνατον,ας παψουν καποιοι να νομιζουν οτι οι πελατες τους ειναι καθυστερημενοι κ να μην χρησιμοποιουν τετοιες μεθοδους για να μην καταναλονται τα ξυλα τους.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Παναγιωτης Χ
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υψηλή αισθητική, τέλειος διάκοσμος απίστευτη φιλοξενία, σπιτικό πρωινό, πλούσιες παροχές. Η ιδιοκτήτρια εξυπηρετικοτατη σε πληροφορεί για τα πάντα. Όσες φορές κι αν μείνω πάντα είναι αξέχαστη εμπειρία

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, ΦΑΙΔΡΑ Α
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφα δωμάτια προσεγμένα μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια . Άνετα κρεβάτια για έναν εκπληκτικό ύπνο που σε συνδυασμό με την ησυχία του τόπου σε ξεκουράζουν πραγματικά ! Επαγγελματίες ιδιοκτήτες που με ζήλο θα σε διευκολύνουν στην διαμονή σου όσο καλύτερα μπορούν

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, charak_12