Tripadvisor
Αρίστη
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλο κ πληρως εξοπλισμενο δωματιο -οικια πολυ καλη εξυπηρετηση το πρωινο με περιορισμενες επιλογες.ενοχλητικο το γεγονος οτι κ καλα οτι τρωγαμε ηταν παραδοσιακο της περιοχης αλλα το πληρωνες χρυσαφι,οσο για το τζακι κ καλα,4 οικογενειες κ κανενας δεν καταφερε να αναψει τζακι παρολο που κ οι 4 εχουμε τζακι στα σπιτια μας αλλα με τοσο υγρα ξυλα αδυνατον,ας παψουν καποιοι να νομιζουν οτι οι πελατες τους ειναι καθυστερημενοι κ να μην χρησιμοποιουν τετοιες μεθοδους για να μην καταναλονται τα ξυλα τους.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Παναγιωτης Χ
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υψηλή αισθητική, τέλειος διάκοσμος απίστευτη φιλοξενία, σπιτικό πρωινό, πλούσιες παροχές. Η ιδιοκτήτρια εξυπηρετικοτατη σε πληροφορεί για τα πάντα. Όσες φορές κι αν μείνω πάντα είναι αξέχαστη εμπειρία

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, ΦΑΙΔΡΑ Α
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφα δωμάτια προσεγμένα μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια . Άνετα κρεβάτια για έναν εκπληκτικό ύπνο που σε συνδυασμό με την ησυχία του τόπου σε ξεκουράζουν πραγματικά ! Επαγγελματίες ιδιοκτήτες που με ζήλο θα σε διευκολύνουν στην διαμονή σου όσο καλύτερα μπορούν

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, charak_12
Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά απ τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω μείνει.... Η ιδιοκτήτρια πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει.. Το δωμάτιο ένα όνειρο... Η καθαριότητα στο έπακρον το πρωινό ταιριάζει άψογα με στο περιβάλλον κ η τοποθεσία βολεύει γιατί είναι στο κέντρο με αποτέλεσμα να μπορείς εύκολα να γυρίσεις όλα τα χωριά!!! Ευχαριστούμε

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, roulak182
Η κριτική έγινε: 29 Ιανουαρίου 2019

Θα μπορούσα να μείνω πολλές μέρες ακόμα. Το 3ημερο μου φάνηκε λίγο. Εξαιρετικό κατάλυμα, άνετα και ζεστά δωμάτια, λειτουργικά, προσοχή στην λεπτομέρεια, ξύλα για το τζάκι, προσανάμματα, κεράκια, καφές, πεντακάθαρα και άμα αρχίσω δεν θα τελειώσω!!!! Η θέση του πολύ κεντρική, πας με τα πόδια στα εστιατόρια και στα καφέ της περιοχής. Συστήνω στην Αρίστη σαν βάση σας, από εκεί μπορείς να πας εύκολα σε όλα τα αξιοθέατα και χωριά της περιοχής. Μην ξεχάσετε να φάτε στο εστιατόριο τους το Εν Αρίστη. Θα ευχαριστήσουμε θερμά την Φωτεινή και τον Θανάση που μας έδωσαν πληροφορίες για τα πάντα καθώς και όλο το προσωπικό που ήταν ευγενέστατο. Μάιο μήνα , με το καλό, θα είμαστε πάλι εκεί. Μαρία, Κώστας, Baloo.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ Κ