“πολύ καλό”
Κριτική για: Εστιατόριο Zissis

Εστιατόριο Zissis
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

ωραίο περιβάλλον και καλό φαγητό. Φάγαμε μπριζόλες γευστικότατες κα ψητή πέστροφα εξαιρετική . Οι τιμές του κανονικες.

Ευχαριστούμε, Ann S

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

οικογενειακο περιβαλλον κ πολυ ωραιο φαγητο.μασκωτ του μαγαζιου η γιαγια στελλα..να μας λεει ιστοριες..στο σερβις ο γιαννης εξυπηρετικοτατος κ ευγενεστατος..γενικα πολυ καλο κ οικονομικο εστιατοριο..

Ευχαριστούμε, Sofaki12345
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Την Καθαρά Δευτέρα επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο εστιατόριο ύστερα απο παρότρυνση φίλης που επισκέπτεται συχνά το μαγαζί ...
Ήμασταν μεγάλη παρέα όλα ηταν πολυ ωραία .Φιλοξενοι άνθρωποι και καλο προσωπικό.

Το συγκεκριμένο μέρος δεν συνηθίζει να εχει ψαρικά και γενικά σαρακοστιανά ... όμως εκείνη την ημέρα είχε κανει ένα ας το πούμε ειδικό κατάλογο( μας τα είπαν προφορικά χωρίς να δούμε τιμες)

Όπως προείπα όλα ηταν πολυ ωραία μαγειρεμένα και με φρέσκα υλικά εκτός απο τα θαλασσινά/ψαρικά όμως.... όταν το βράδυ ελεξαμε το λογαριασμό διαπιστώσαμε ότι την μερίδα καλαμαράκια ( σ.σ ηταν θραψαλο) την χρέωσε 11€!!!! Όπως και τον μπακαλιάρο 12€!!!!!! Οι μερίδες ηταν μετρίου μεγέθους .Και συνεχίζουμε με το φιλέτο κοτόπουλο (για τα παιδια)11 €!!!!!κτλ

Όταν εχεις περάσει ωραία λες χαλάλι όμως επειδη επισκέπτομαι συχνά την ευρύτερη περιοχή της Ήπειρου και εχω φάει τόσο ψαρικά όσο και κρεατικά , σε πολυ καλύτερα και ανώτερου επιπέδου εστιατόρια / ταβέρνες ( με φυσιολογικοτατες τιμες), δεν μου άρεσε που μας είδαν σαν μία αρπαχτή της ημέρας γιατί αλλιώς δεν μπορω να εξηγήσω αυτές τις τιμες ...
Διαβάζοντας και τις υπόλοιπες κριτικές δεν ειδα κατι περίεργο σχετικά με τις τιμες.

Επαναλαμβάνω ότι περάσαμε πολυ ωραία όμως δεν ειναι δυνατόν ύστερα απο αυτά που όλοι ζούμε και περνάμε καθημερινα να προσπαθούμε να εκμεταλλευτούμε τις καταστασεις.

Απλά μετά μείναμε με μια μικρη πικρία .......ότι ειναι κρίμα!!!!!

Ευχαριστούμε, Marinidi T
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Γευστικότατη κουζίνα (εξαιρετικά κρεατικά) πολύ καλή εξυπηρέτηση σε ένα γενικοτερα φιλικό και άνετο περιβάλλον

Ευχαριστούμε, Giannis M
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο απλό οικογενειακό εστιατόριο, φιλικό σέρβις, νόστιμο φαγητό. Ωραίες οι πόρτες και τα μαγειρευτά. Εξαιρετικό λευκό χύμα κρασιά Ζίτσα

Ευχαριστούμε, ΝΙΚΟΣ Δ

Εστιατόριο Zissis: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρίστη, Ζαγόρι
Αρίστη, Ζαγόρι

Μικρό Πάπιγκο, Ζαγόρι

Εστιατόριο Zissis: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!