Aristi Mountain Resort and Villas
Gamila Rocks Mountain Hotel(Αρίστη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Zissis Hotel(Αρίστη)
Hotel Taxiarches(Αρίστη)
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Μείναμε την Καθαρά Δευτέρα για 3 ημέρες. Ηταν μια καταπληκτική εμπειρία. Ενα άψογο ξενοδοχείο για ιδανικές ορεινές διακοπές. Εξαιρετικοί οι εργαζόμενοι στην επιχείρηση μα απαράμιλλη ευγένεια και σωστό επαγγελματισμό. Ωραία και φροντισμένα δωμάτια. Καταπληκτικοί κοινόχρηστοι χώροι και ένα εξαιρετικό εστιατόριο. Τα φαγητά καταπληκτικά και πολύ πρωτότυπα τα πιάτα. Τα γλυκά μοναδικά. Στη ρεσεψιόν μπορούν και σε ενημερώνουν αλλά και σε καθοδηγούν στις δραστηριότητες που γίνονται στην περιοχή ( rafting, ιππασία κλπ).
Θα ξαναπάμε σύντομα.
Μιχάλης Κώτσης

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, kotsis2018
Ο/η Stella S, Διευθυντής του Aristi Mountain Resort and Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ κύριε Κωστή,
Σας ευχαριστούμε για τη θετική σας κριτική αναφορικά με τη διαμονή σας στο Aristi Mountain Resort and Villas.
Με χαρά βλέπουμε ότι μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος από όλες τις ανέσεις και υπηρεσίες, όπως το δωμάτιό σας, το πρωινό, τη γενική όμορφη ατμόσφαιρα και φυσικά από το πολύ φιλικό προσωπικό μας.
Ευελπιστούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχες αναμνήσεις... Χώρος ζεστος φιλοξενος....Τα δωμάτια μαγικα και γενικοτερα οι εγκαταστάσεις απίστευτες ...Απολαμβανεις καθε στιγμή...Υπεροχο φαγητο.. Το προσωπικο παντα χαμογελαστο ετοιμο να υλοποιήσει καθε σου επιθυμια...
Συγχαρητήρια...

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Ioanna X

Αγαπητή Ioanna X,
Σας ευχαριστούμε για τα θερμά σας λόγια αναφορικά με τη διαμονή σας στο Aristi Mountain Resort and Villas.
Με χαρά βλέπουμε πως μείνατε απόλυτα ικανοποιημένη από τις υψηλής ποιότητας υπηρεσίες μας.

Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από την πρώτη στιγμή που φτάνεις στο ξενοδοχείο εντυπωσιάζεσαι από όλες τις λεπτομέρειες. Πολύ όμορφο καλωσόρισμα. Η διακόσμηση του ξενοδοχείου πολύ προσεγμένη. Τα δωμάτια με φοβερή αισθητική. Πάρα πολύ καθαρά. Ζεστός χώρος. Σίγουρα μια από τις καλύτερες επιλογές για αποδράσεις.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Tor4char
Ο/η Stella S, Διευθυντής του Aristi Mountain Resort and Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ Tor4char,
Με μεγάλη χαρά βλέπουμε ότι μείνατε απόλυτα ικανοποιημένοι από τη διαμονή σας εδώ στο Aristi Mountain Resort and Villas.
Οι θετικές σας εντυπώσεις αναφορικά με τις υπηρεσίες μας έχουν διαβιβασθεί στους συνεργάτες μου!
Ελπίζω να έχουμε ακόμη περισσότερες ευκαιρίες στο μέλλον να σας καλωσορίσουμε κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οτι και να πουμε για το συγκεκριμενο Resort ειναι λιγο....εκπληκτικος χωρος, εκπληκτικα δωματια και φιλικοτατο προσωπικο. Πολυ καλες εγκαταστασεις spa και πολυ καλο το εστιατοριο του. Οι γευσεις πραγματικα μας εκαναν τρομερη εντυπωση. Σιγουρα θα ξαναπαμε

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Babis K
Ο/η Stella S, Διευθυντής του Aristi Mountain Resort and Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ Babis K,
Με χαρά βλέπουμε πως μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος από τις υψηλής ποιότητας υπηρεσίες μας.

Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα κόσμημα για την περιοχή πραγματικά αξίζει τα λεφτά του στο 100% τα δωμάτια άρτια εξοπλισμένα πεντακάθαρα και λειτουργικά!! Το πρωινό με ντόπια προϊόντα και πλούσιο!! Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό!! Όλα τα υπόλοιπα καταλύματα της περιοχής είναι απλά συμβιβασμός!! Φυσικά θα ξαναέρθουμε!!!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Poly T
Ο/η Stella S, Διευθυντής του Aristi Mountain Resort and Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη,