Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο George Appartments ένα Σαββατοκύριακο 2 ενήλικες και 2 επτάχρονα παιδιά .Η θάλασσα στα Λιβάδια είναι 3 λεπτά με τα πόδια από το δωμάτιο,για να φάς και ποτό εκεί τριγύρω έχει τα πάντα.Το δωμάτιο είχε οτι χρειαζόμασταν και σίγουρα αυτό που ξετρέλανε τα παιδιά ήταν ο κύριος Γιώργος ο ίδιος .Τους έλεγε ιστορίες,τους έδειχνε κοχύλια, σφουγγάρια που έχει στην αυλή και με την φιλοξενία και την ευγένια του μας έκανε τις διακοπές μας μοναδικές.Ευχαριστούμε για όλα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Stella821
Η κριτική έγινε: 24 Νοεμβρίου 2013

Ένα ιδανικό μέρος για διακοπές και χαλάρωση. Τα καθαρά και φωτεινά δωμάτια εξοπλισμένα με όλα τα απαραίτητα για τη διαμονή μας, η θέα σε ολόκληρο τον κόλπο και η φιλική και εξυπηρετική διάθεση από τον ιδιοκτήτη, ήταν τα απαραίτητα συστατικά για να απολαύσουμε τις διακοπές μας. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου μας διευκόλυνε τόσο στην άμεση πρόσβασή μας στην πανέμορφη παραλία όσο και στις εξορμήσεις μας στο υπόλοιπο νησί. Ένα ξενοδοχείο από ανθρώπους με μεράκι και καλή διάθεση!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
3  Ευχαριστούμε, Sotiris A
Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2013

Ευχάριστη ατμόσφαιρα , πρόθυμοι υπάλληλοι , καθαρό περιβάλλον , φιλικοί ιδιοκτήτες .Εξαιρετικά δωμάτια με την τέλεια καθαριότητα.
The staff were all extremely friendly. We would highly recommend the hotel
Thank you and see you next year .

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2013
1  Ευχαριστούμε, Rhodes1971
Η κριτική έγινε: 15 Μαρτίου 2013

Σε ένα τόσο ήσυχο νησί δεν θα ταίριαζε τίποτα καλύτερα από ένα ήσυχο και φιλόξενο ξενοδοχείο. Ο ιδιοκτήτης από την πρώτη στιγμή μας έκανε να νιώσουμε σαν το σπίτι μας και να απολαύσουμε τις διακόπές μας με τον καλύτερο τρόπο. Η θάλασσα είναι σχεδόν δίπλα καθώς και ότι χρειαζόμασταν για τη διαμονή μας. Δεν χρειάστηκε να κουραστούμε καθόλου μιας και ήμασταν στο κέντρο του οικισμού Λιβάδια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2012
2  Ευχαριστούμε, Xara Z