Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 16/03/21
Travelocity129 $
Orbitz.com119 $
Trip.com129 $
Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα όμορφο στολίδι πολύ κοντά στο αεροδρόμιο και στην πόλη της Μυτιλήνης. Σύγχρονο, άνετο και όμορφα διακοσμημένο με ευρύχωρα δωμάτια και υπέρδιπλα κρεβάτια. Προσωπικά χαίρομαι να το επισκέπτομαι στα επαγγελματικά μου ταξίδια. Parking μέσα και έξω από το ξενοδοχείο (παράδρομος). Πρωινό σε μεγάλο μπουφέ με ποικιλία εδεσμάτων. Άψογη εξυπηρέτηση και γρήγορο wifi. Όλα τα παραπάνω δηλώνουν δικαίως την φήμη του για ένα από τα γνωστότερα ξενοδοχεία της πόλης.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, fotisn925
Η κριτική έγινε: 6 Δεκεμβρίου 2019

Επισκεφτηκαμε το ξενοδοχείο για να δοκιμάσουμε το νέο του μενού. Αφού πληροφορηθηκαμε ότι στον χώρο του εστιατορίου φιλοξενείται ένα νέο προσωπικό που υποδέχεται τον κόσμο καθημερινά με πρωτοπόρες και γαστρονομικές γεύσεις. Προτείνω ανεπιφύλακτα να το δοκιμάσετε, θα ξετρελαθειτε σιγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Vanaa-1095
Ο/η Elysion H, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Elysion Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Δεκεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε για την θετική κριτική σας! Χαιρόμαστε που είχατε μια ευχάριστη εμπειρία και απολαύσατε το νέο μας μενού στο εστιατόριο του ξενοδοχείου! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε.

Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2019

Όλα ήταν τέλεια! Εξυπηρέτηση, καθαριότητα, πρωινό, δωμάτια, κρεβάτια-στρώματα...σε όλα άψογο.Τα παιδιά ενθουσιάστηκαν! Πολύ ευγενική υποδοχή.Είναι δίπλα στην πόλη και στο αεροδρόμιο.Συγχαρητήρια, συνεχίστε έτσι!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, komagais
Ο/η Elysion H, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Elysion Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Δεκεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την προτίμηση που δείξατε στο ξενοδοχείο Elysion. Εκτιμούμε πολύ την κριτική σας και ευελπιστούμε να σας ξαναδούμε σύντομα ξανά στις εγκαταστάσεις μας!

Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέπτομαι συχνά το ξενοδοχείο για επαγγελματικούς λόγους. Ειναι πολύ καθαρό,με άνετα δωμάτια και πλούσιο πρωινό.
Κοντά στο αεροδρομιο.
Οι άνθρωποι του προσωπικου ειναι παντα πρόθυμοι και ευγενικοί.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Dimi1968

Ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση που δείχνετε στο ξενοδοχείο Elysion καθώς και για το χρόνο που διαθέσατε να δημοσιεύσετε τη κριτική σας. Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά στις εγκαταστάσεις μας.

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2019

Εξαιρετικό ξενοδοχείο απ'όλες τις απόψεις. Δωμάτια άνετα, πεντακάθαρα, λειτουργικά, ίσως από τα πιο λειτουργικά που έχω δεί σε ξενοδοχείο. Αψογη εξυπηρέτηση από το προσωπικό, τόσο στη ρεσεψιόν αλλά και στο πρόγευμα.
Σίγουρα θα το επιλέγαμε και πάλι σε τυχόν επόμενη επίσκεψη μας στο νησί.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, juliatal2018
Ο/η Elysion H, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Elysion Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Σεπτεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε πολύ για την επιλογή του Elysion Hotel καθώς και για το χρόνο που διαθέσατε να δημοσιεύσετε τη κριτική σας. Χαιρόμαστε που είχατε μια άνετη και ευχάριστη διαμονή!
Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά στις εγκαταστάσεις μας.