eDreams
StayForLong
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μπροστά στην θάλασσα , η επιχείρηση διαθέτει ένα πολύ ωραίο και καθαρό ξενοδοχείο και μια καφετέρια . Ιδανική λύση για μια μια οικογένεια που θέλει να κάνει διακοπές κοντά στην Αθήνα σε ένα ξενοδοχείο με πισίνα , μπροστά σε μια καταπληκτική παραλία .

1  Ευχαριστούμε, GSMDME
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Καλό δωμάτιο καλό πρωινό πλούσιο δείπνο ωραίο περιβάλλον με πισίνα και μεγάλο χώρο για καφέ η ποτό το βράδυ η θάλασσα δε στα 20 μέτρα με ομπρέλες και ξαπλώστρες με επιβάρυνση όμως ότι παρης. Επίσης άνετος χώρος πάρκινγκ.

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα πίσω δωμάτια έχουν ησυχία με θέα το βουνό
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, _I2141DN
Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τόσα χρόνια καφετέρια δεν έχουν μάθει να φτιάχνουν έναν καφέ. Απλά δεν πίνεται. Όποια εποχή, ότι καφέ κ να πάρεις, καλύτερα να πιεις δηλητήριο. Τα υπόλοιπα δεν είναι άσχημα αλλά επειδή τόσα χρόνια είναι απαράδεκτος θεώρησα σωστό να το γράψω μπας κ βάλουν μυαλό τα αδέρφια Γαλιανού

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, satyrosGR
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2019

Επισκευθηκαμε το ξενοδοχείο 28/08-01/09 2019. Το βράδυ της Πέμπτης γυρίσαμε και βρήκαμε μια ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ να κάνει βόλτα πάνω στο κρεβάτι μας. Πήρα την ρεσεψιόν (που όπως αναφέρουν στο site τους είναι 24ωρη) να μας φέρει καινούργια σεντόνια και δεν απάντησε ποτέ κανείς, πήγα από εκεί και δεν υπήρχε κανένας, με αποτέλεσμα να πάω να βρω κάπου μέσα στο ξενοδοχείο σεντόνια. Περνώντας από την κουζίνα βρήκα άλλες 2 κατσαρίδες (η μία σκοτωμένη) να κάνουν βόλτες στα πιάτα. Την επόμενη μέρα όταν ανέφερα το γεγονός στον υπεύθυνο-ιδιοκτητη απάντησε παντελώς αδιάφορα ενα "οκ". Απαράδεκτος.
Την επόμενη μέρα ζήτησα μια καινούργια πετσέτα σώματος και η απάντηση της καθαρίστριας ήταν: "Εμείς εδώ δεν αλλάζουμε πετσέτες κάθε μέρα".
Αν δεν ήταν το μόνο ξενοδοχείο στην περιοχή, θα είχε κλείσει προ πολλού.
Στα θετικα είναι η θέα και η εξυπηρέτηση στο μπαρ (αν και τραγικά αργη, τουλάχιστον οι υπάλληλοι προσπαθούν να είναι ευγενικοί).
Απαράδεκτο ξενοδοχείο, τραγική εξυπηρέτηση, συνολικά άφησε μια πολύ κακή εμπειρία.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Mina P
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο σέρβις πελάτες για πολλά χρόνια
Φίλοι με τους φιλοτιμους και ευγενικούς
Ιδιοκτήτες πρόθυμοι δεν μας χαλούν ποτέ χατίρι. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για ολα τα παραπάνω την αποσταση μία ώρα διαδρομή απο Αθήνα συν την υπέροχη θέα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, John L