Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 3:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Σπηλαιο καψια και η Κωνσταντινα!

Η Κωνσταντινα μαρεσε πιο πολυ απο την ξεναγηση διοτι εκανε την καλυτερη ξεναγηση που εχω ζησει ως... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
themosk2021
Αξέχαστη εμπειρία!

Ένας συνδυασμός χρωμάτων, ήχων, εικόνων από το παρόν και το παρελθόν, μυστηρίων της φαντασίας αλλά... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
K8564EN_

Η κριτική έγινε: 19 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο σπήλαιο, με εντυπωσιακούς σχηματισμούς, γεωλογικό και αρχαιολογικό ενδιαφέρον.
Πολύ μας άρεσε η ξενάγηση από την κυρία Νατάσσα, είχε γνώσεις, ζωντάνια και ευγένεια.

Ευχαριστούμε, _T4658QM
Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2022

Πολύ ωραία ξενάγηση, με στοιχεία της ιστορίας και της γεωμορφολογία της περιοχής. Εξαιρετικός οδηγός!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, 24christinak
Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2022

Πολύ εντυπωσιακό σπήλαιο. Το επισκέψιμο τμήμα είναι 400 μέτρα .Εξαιρετική η ξενάγηση ,η οποία κράτησε 45 λεπτά. Η Νατάσσα ,η ξεναγός μας με χαμόγελο και χιούμορ.
Πολύ ενδιαφέρον οι καταβόθρες έξω από το σπήλαιο που αποστραγγίζουν τα νερά από την πεδιάδα τα οποία φθάνουν υπογείως στο Άργος.

Ευχαριστούμε, kgeorg2010
Η κριτική έγινε: 11 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη ξενάγηση από τον κύριο Σάββα!!! Το σπήλαιο είναι πραγματικά πολύ διαφορετικό από όσα έχω επισκευτει και έχει μοναδικά σχέδια μέσα. Ανατριχιαστικα μεγάλο και εντυπωσιακό! Ο χώρος πολύ καθαρός και περιποιημένος!

Ευχαριστούμε, nolympia
Η κριτική έγινε: 11 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό μέρος, με εύκολη πρόσβαση κοντά στην Τρίπολη,αξίζει να το επισκεφτείτε. Η κ Νατάσα η ξεναγός με χαμόγελο και χιούμορ μας έκανε την ξενάγηση και έκανε την εμπειρία μας ακόμα καλύτερη.

Ευχαριστούμε, dimitriss91