“Καλητερο ιταλικο στην αγια ναπα”
Κριτική για: Sale e Pepe

Sale e Pepe
Κουζίνες: Ιταλική
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο φαγητο, τελεια εξυπηρέτηση απο τους σερβιτορους. Ολα ηταν τελεια. Ευχαριστιες στο Ντινο, Γιαννη Μηρα και Μαριο.

Ευχαριστούμε, varnavasv2020
Ο/η NapaPlaza1, Marketing του Sale e Pepe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ Βαρνάβα,

Σας ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε το εστιατόριο Sale e Pepe και μοιραστήκατε τα πολύτιμα σχόλια σας.

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σημειώσουμε ότι μπορέσαμε να σας προσφέρουμε μια ευχάριστη γευστική εμπειρία. Μας τιμά ιδιαιτέρως η αναφορά σας για το αυθεντικό ιταλικό φαγητό μας και την φιλοξενία μας.

Ελπίζουμε να σας ξανά δούμε σύντομα!

Θερμούς χαιρετισμούς,
Σταύρος - Μάρκετινγκ

Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020

Υπέροχο και καταπληκτικό φαγητο, άψογη εξυπηρέτηση,λογικές τιμες. Σίγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε!!!!

Ευχαριστούμε, constantinak515
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα διαμάντι στην ανατολική Μεσόγειο. Ένα υπέροχο ιταλικο εστιατόριο στην αγια ναπα. Προσωπικό ήταν πραγματικά εξυπηρετικο. Μου έκανε εντύπωση που ήξεραν τι φαγητό είχε παραγγείλει όλη η παρέα μας , είμασταν 6 άτομα. Το φαγητό ήταν απίστευτο γευστικό. Μπράβο στην διεύθυνση του εστιατορίου.

Ευχαριστούμε, Γιώργος Π
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Poli omorfos xwros meta tin anakainisi
Poli filiko kai eksipirwtiko proswpiko
To fagito itan iperoxo nostimotato . Mpravo sto chef
Poli megali pikoilia krasiwn

Ευχαριστούμε, 628mariosp
Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2020

Όλα είναι υπέροχα σε αυτό το εστιατόριο. To design του χώρου καταπληκτικό, η ήρεμη μουσική, το προσωπικό και το φαγητό, το οποίο είναι σε πάρα πολύ λογικές τιμές. Είναι μία must επιλογή! Μπράβο σε όλους που δούλεψαν για αυτό το άψογο αποτέλεσμα.

Ευχαριστούμε, Faiianna

Sale e Pepe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Νάπα, Επαρχία Αμμοχώστου

Sale e Pepe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!