“Εξαιρετικό”

Flames Restaurant and Bar
Καλό για: Ειδικές περιστάσεις, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαν με την οικογένειά μου και δοκιμάσαμε το φαγητό ήταν καταπληκτικό το συστήνω ανεπιφύλακτα. Δοκιμάστε μουσακά το στιφάδο είναι τέλεια, επίσης μια καλή επιλογή είναι το φιλέτο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, johnjX9188TB

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε με τους φίλους μου στο Flames, ήμασταν 6 άτομα και απολαύσαμε εξερετικό φαγητό σε φιλική ατμόσφαιρα. Όλα ήταν τέλεια όπως πάντα!!!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, N1541VM_
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το Flames με φίλους για δείπνο και περάσαμε τέλεια. Το φαγητό ήταν εξαιρετικό και τα κοκτέιλ εξίσου ωραία . Το συστήνω σε όλους!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, MariaXari
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αυτό είναι ένα εστιατόριο από τα καλύτερα που πήγα μέχρι τώρα Συστήνω ανεπιφύλακτα Αυτή είναι η πέμπτη φορά που ερχόμαστε Είμαστε μία παρέα πέντε άτομα το σέρβις του ήταν άψογο παραγγείλαμε από τα νέα φαγητά του μενού που μας τα Σύστησε ο πανικός Και ήταν όλα εξαιρετικά Πολύ ωραία ατμόσφαιρα Και των προσωπικών πάντα με χαμόγελο Ότι θέλαμε ήταν εκεί
Ευχαριστούμε Φανό & Πανικό θα σας δούμε σύντομα.

Ευχαριστούμε, 240makise
Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Χθες επισκέφτηκαμε αυτό το εστιατόριο το Flames για να φάμε με την οικογένεια μου. Εγώ έφαγα T-bone Steak ήταν πολύ μαλακό. Η γυναίκα μου έφαγε Steak Diana και ήταν επίσης μαλακό. Για επιδόρπιο φάγαμε Lava Cake το οποίο το εψηναν την ίδια ώρα και ήταν φανταστικό. Και το συστήνω σε όλους!!

Ευχαριστούμε, lenosk144

Flames Restaurant and Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Νάπα, Επαρχία Αμμοχώστου

Flames Restaurant and Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!