“Σούπερ ”

Καλό για: Τοπική κουζίνα, Ειδικές περιστάσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απολαυστικό και Εξαιρετικό

Θέλω να σε στήσω αυτό το εστιατοριο σε όλους γιατί είναι πράγματι πολύ εξαιρετικό Ήρθα εδώ με την οικογένειά μου το σέρβις του είναι πάρα πολύ καλό
Το φαγητό ήταν πολύ εξαιρετικό Το συστήνω σε όλους !!!!!!

Ευχαριστούμε, Παναγιωτης Τ

Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το Flames είναι το αγαπημένο μου εστιατόριο και το επισκέπτομαι πολύ συχνά. Πάντα διαλέγω ένα από τα ζουμερά στέκια με τα πολύ εύγευστα σος. Τα επιδόρπια είναι εξαιρετικά και συστήνω το lava cake!

Ευχαριστούμε, Maria Chimona T
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε τ Πέμπτη τ βράδυ μια παρέα γυναικών για στέκι πρώτη φορά στο συγκεκριμένο εστιατόριο. Υποδοχή άψογη Καλησπέρα σας τ κάνετε πως είστε κτλ.....το φαγητό ήταν υπέροχο και οι μερίδες τους τεραστιεςςςςςςς όσο για το επιδόρπιο όχι απλά τέλειο αλλά και πολύ νόστιμο και γευστικοτατο.ρωτησαμε από που είναι τα γλυκά και μας είπαν ότι είναι HOME MADE. ....παιθκια φάτε λαβααααα ❤τελιαααααααα....αφού πληρώνουμε που πληρώνουμε παιθκια να τρωμενννννν...δοκιμάστε δε θα χάσετε

Ευχαριστούμε, Penny T
Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μαζί με τους φίλους μας φάγαμε νοστιμότατο φαγητό, στέκι, και το σέρβις ήταν καταπληκτικό, άψογο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους!!!!!πρέπει να το δοκιμάσετε!!!!!!

Ευχαριστούμε, Antreas F
Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο εστιατοριο με διαφορα.εξαιρετικο φαγητο σε πολλη καλη ατμοσφαιρα και τελεια εξυπηρετηση.εφαγα το μεσημεριανο μου που ηταν ενα πλουσιο πιατο και απολαυστικο.το συνιστω ανεπιφυλακτα.

Ευχαριστούμε, Πετρος Κ

Flames Restaurant and Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Νάπα, Επαρχία Αμμοχώστου

Flames Restaurant and Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!