“Εξυπηρετηση μηδεν”

Ocean Basket Agia Napa
Κουζίνες: Θαλασσινά
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις

Παραγγειλαμε και σερβιραν αρκετα αλλα τραπεζια που ηρθαν μετα απο μας ,και εμεις ακομα περιμεναμε να μας φερουν το φαγητο που παραγγειλαμε. Τελικσ αφου διαμαρτηρηθηκαμε μας ειπαν εγινε καποιο λαθος και οτι θα μας το φερουν. Αφου σερβιραν με φαγητο 12 τραπεζια που ηρθαν μετα απο μας σηκωθηκαμε και φυγαμε χωρις τελικα να φαμε .Γι αυτο το λογο ενα αστερακι μονο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, theodosisp741
Ο/η OceanBasket2008, Owner του Ocean Basket Agia Napa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες
Μετάφραση Google

Hi Theodosisp741,

We're sorry to hear that the service you received was not up to standard. If you could please send us your details and feedback via the link so we can contact you directly to resolve this matter. https://obint3.goreview.co.za/goreview-crm?revid=87hjRp

We look forward to hearing from you.

Many thanks,
Team Ocean Basket Cyprus

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Το φαγητό άργησε πάρα πολύ να έρθει. Περιμέναμε παραπάνω από 1 με 1 και 5 λεπτά το φαγητό για να έρθει στο τραπεζι μας.

Ευχαριστούμε, Rafaelorf
Ο/η OceanBasket2008, Owner του Ocean Basket Agia Napa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2020

Γειά σου Rafaelorf ,

Ευχαριστούμε για το μήνυμα σας.

Επιθυμούμε να μιλήσουμε μαζί σας και να μάθουμε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το περιστατικό.

Χρησιμοποιήστε αυτό το link ούτως ώστε να μας δώσετε επιπλέον πληροφορίες και να μας δώσετε τα στοιχεία επικοινωνίας για να επικοινωνήσουμε μαζί σας.

Ευχαριστούμε

Ocean Basket Cyprus

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2020

Παραγγείλαμε πιατέλλα για δύο άτομα. Ήταν χορταστική μερίδα και πολύ γευστικό φαγητό, οι σερβιτόροι πολύ ευγενικοί. Μας έφεραν ορεκτικά στην αρχή με την σαλάτα μας, στην συνέχεια όμως άργησε πολύ να έρθει το κυρίως πιάτο, είχε πολύ κόσμο όμως, οπότε ενδεχομένως να ήταν αυτός ο λόγος. Οι τιμές λογικές για ψάρι!!

1  Ευχαριστούμε, Iak859
Ο/η OceanBasket2008, Owner του Ocean Basket Agia Napa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουλίου 2020
Μετάφραση Google

Dear Iak859,

Thank you for sharing the love.

We are thrilled to read that you enjoyed your Ocean Basket meal, and that the service was a hit.

Thank you for also understanding that the food took a little longer than usual due to the fact it was busy.

See you again soon!

Ocean Basket Agia Napa

Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πηγα για πρωτη φορα μετα απο την ανακαινιση που εγινε η οποια δεν ειναι ιδιαιτερη.Το φαγητο ειναι καλο....αλλα η τιμη σε σχεση με την ποσοτητα, ποιοτητα ειναι λιγο πιο ψηλη απο οτι αναμενα. Η πιατελλα για 2 δεν ειχε αρκετες πατατες κ ρυζι, το φιλετο αγευστο, η γαριδες με ελαχιστο σως ενω πολυ ωραιο σως ειχαν τα μυδια.Αυτο που θα με εκανε να ξαναπηγαινα ειναι το σουσι του....Η εξυπηρετιση ηταν κανονικης ροης με προθυμο προσωπικο για εξυπηρετιση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, mariaY134YC
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Να ξεκαθαρίσουμε ότι ο σερβιτόρος μας ήταν εξαιρετικός. Πέρα από τον σερβιτόρο όλα τα αλλά ήταν χάλια. Κάθε χρόνο και χειρότερα, μάλλον λόγω του πολύ κόσμου. Μας έβαλαν σε ένα τραπέζι στο σκοτάδι στη μέση του διαδρόμου ενώ είχαν πολλά άλλα άδεια, είπαμε να μην μιλήσουμε. Άργησε το φαγητό πάλι είπαμε να μην μιλήσουμε. Ήρθε το φαγητό, τι να πούμε... Οι τηγανιτές πατάτες ήταν πολύ παλιές και κρύες και τα μύδια στο τηγανάκι με τον σκορδοβουτηρο είχαν το λιγότερο σως που μου έχουν βάλει ποτέ σε Ocean Basket. Μετά εννοείται άργησε και ο λογαριασμός αλλά πόσα να κανει ο σερβιτόρος μας, έτρεχε πάνω κάτω σαν Βέγγος ο καημένος. Απλά Ocean Basket Αγία Νάπα ποτέ ξανά...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, ElizabeththebazilE

Ocean Basket Agia Napa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Νάπα, Επαρχία Αμμοχώστου

Ocean Basket Agia Napa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!