“Μέτριο”
Κριτική για: Jello Cafe Restaurant

Κουζίνες: Διεθνής
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Ειδικές περιστάσεις, Μεγάλες παρέες, Ατμόσφαιρα Μπαρ, Επαγγελματικές συναντήσεις, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό αρκετά καλό με κάποιες εξαιρέσεις. Παράγγειλα σπαγγέτι Bolognese και δυστυχώς μου το σέρβιραν ανάμικτα με τη σάλτσα. Τίποτα το ιδιαίτερο. Ο χώρος με υπερβολικό κόσμο και καθόλου αναπαυτικά. Πήρε περισσότερο από μια ώρα να φέρουν το φαγητό. Σίγουρα δεν το συστήνω.

Ευχαριστούμε, ecmshle

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον , καλή εξυπηρέτηση & φανταστικά γλυκά !!! Ειδικά οι βάφλες είναι εξαιρετικές !!! Συστήνεται ανεπιφύλακτα !!!

Ευχαριστούμε, panayi0tisf
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε στο μαγαζί η κοπέλα μας έδωσε τους καταλόγους χωρίς να μας πει τίποτα, ούτε γεια, όταν ξαναήρθε να παραγγείλουμε μας είπε με απαξιωτικό ήθος αν μιλάμε αγγλικά καθώς δεν ήξερε τίποτα στα ελληνικά. Απαράδεκτο να μην ξέρει ούτε μια λέξη στα ελληνικά κ πολύ περισσότερο να έχει τέτοιο ήθος. Δεν το συστήνω σε κανέναν...

1  Ευχαριστούμε, ELEYFTHERIA
Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μαγαζί, πήγα με τη παρέα μου πολλές φορές μιας και ήμουν στην Αγία Νάπα για περίπου 8 μήνες. Το μόνο αρνητικό ήταν ότι μερικές φορές αργούσαν να μας εξυπηρετησουν.

Ευχαριστούμε, Στέφανος Δ
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μια καλή επιλογή για να απολαυσει κάποιος τον καφέ του . Επίσης είναι εξαιρετικά τα γλυκά του καθώς & τα φαγητά . Συστήνεται !!!

Ευχαριστούμε, panayi0tisf

Jello Cafe Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Νάπα, Επαρχία Αμμοχώστου

Jello Cafe Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!