“Συμπαθητικό ”
Κριτική για: Momo

Momo
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφθηκαμε μια Κυριακή πρωι. Ηταν γεματο τοσο στο εσωτερικό του οσο και εξω στην πλατεία. Ευγενικο προσωπικο και νορμαλ τιμες. Δοκιμασαμε μια ομελετα φουρνου με μανιτάρια στα 3,60€. Θα ξαναπαμε να δοκιμάσουμε και τα υγιεινα πανκεικς.

Ευχαριστούμε, danae_mily

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Νταξει τι να πει κανείς για το μομο;
Σταθερή αξία για σαλάτες και μακ ν τσιζ
Πολλά χρόνια κρατάει αυτή η κολόνια

Ευχαριστούμε, Αριάδνη Μ
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μιας και είχα ρεπό πήγαμε τη κοπέλα μου για brunch! Πολυ ωραιο μαγαζι, ζεστός χώρος και φιλικό το προσωπικό!! Μας άρεσε το φαγητο, ήπιαμε και ενα ωραιο καφεδάκι και επίσης πήραμε και ενα γλυκό!! Νομίζω θα ξανα πάμε κάποια στιγμή!!

Ευχαριστούμε, alexandros p
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στον καφε δεν βάζουν συνοδευτικό ουτε καν ενα μικρό μπισκότο ή κατι αλλο και η τιμη στα 3,5 ευρω +. Αν θες μπισκότο πρεπει να το πληρώσεις 90 λεπτα οπως μας ενηνερωςε η σερβιτόρος . Κάναμε παραγγελία μαζι με τους καφέδες ενα γλυκο οπου δεν ήρθε ποτέ διότι ειχε τελειώσει (ενω μας ειχαν φέρει τα μαχαιροπήρουνα ) Τελος τα ποτήρια μύριζαν αβγό ενημερώσαμε σχετικά την σερβιτόρα και μας έφεραν νεα ποτήρια οπου δεν μύριζαν και μας ζήτησε και συγνώμη . Στην φωτογραφία δείχνω τα μαχαιροπήρουνα χωρις το γλυκο στοιβαγμένα το ενα μαζι με το αλλο οπως ήρθαν στο τραπέζι μας και τον "ορφανό" καφέ ...

1  Ευχαριστούμε, ververa s
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε παρέα στο Momo την Κυριακή για brunch. Πολύ ωραίος χώρος, προσεγμένος και πολυ φιλικό προσωπικό. Μια μικρή καθυστέρηση στο να έρθει η παραγγελία μας και ξεχασαν να φέρουν το ενα πιάτο μας αλλά ήταν ευγενικοί πολυ και ζήτησαν επανειλημμένα συγγνώμη. Θα ξανα πάμε παρα το προαναφερόμενο συμβάν.
Keep up the good job guys

Ευχαριστούμε, Fay T

Momo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλλιθέα, Αττική

Καλλιθέα, Αττική

Momo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!