Tripadvisor

“ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ”
Κριτική για: Άργουρα

Άργουρα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε Σαββατο βραδι εχοντας παρει τηλ για την κρατηση,το οποιο το κρινω απαραιτητο για την συγκεκριμμενη μερα.Αμεση εξυπηρετηση και φαγητα με ωραιες γευσεις Ξεχωρισα το λαυρακι,την ταραμοσαλατα.το ψητο καλαμαρι και φουσκες.Οι τιμες κρινονται ικανοποιητικες

3  Ευχαριστούμε, tsakirap0st

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Οι γεύσεις καλές, όχι μοναδικές Η εξυπηρέτηση χωλαίνει στο «πικ» της δουλειάς μάλλον απο έλλειψη εμπειρίας του προσωπικού Μερικά πιάτα χρειάζονται διόρθωση (ριζότο σουπιάς - καραβίδες με γκογκλιες)
Η λίστα κρασιών ελλιπής και η κάβα δεν ανανεώνεται (υπάρχουν κρασιά στον κατάλογο που δεν υπάρχουν στην κάβα ) Οι τιμές δεν μπορούν να κριθούν Το μαγαζί όσες φορές πήγαμε ήταν γεμάτο άρα οι τιμές δεν ειναι κακές . Πάντα χρειαζεται να κάνεις κράτηση πριν πας. Το περιβάλλον ειναι όμορφο και φωτεινό και τα τραπέζια και καρέκλες παλαιοπωλείου τραβηχτικές

3  Ευχαριστούμε, kraydon

Απαράδεκτο σέρβις,αγένεια,αλαζονεία.Προφανως ομως και δεν τους νοιάζει γιατί οι πελάτες είναι αναλωσιμοι για αυτούς.Ομως και από τη δική μου πλευρά σαν πελάτης κι εσείς είστε αναλώσιμοι μιας και έχω άλλες επιλογές για θαλασσινά που guess what θα με σέβονται σαν πελάτη και θα μου συμπεριφέρονται σαν μονάδα κι όχι σαν άλλον έναν που θα ξεπεταξουν.

7  Ευχαριστούμε, tata100815
Η κριτική γράφτηκε 18 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά όλα, από το φαγητό έως και το προσωπικό και τον ευγενέστατο κύριο Νίκο που μας περιποιήθηκε και με το παραπάνω!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, loulou_gioulina
Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2019

Επισκεφθηκαμε οικογενειακά μια Πέμπτη βράδυ του Νοεμβρίου το συγκεκριμένο εστιατόριο.
Δεν έχω λόγια να εκφραστώ, οι γεύσεις πλημμυρίζουν τον ουρανίσκο και η μαγεία της θάλασσας μέσα από τα εξαιρετικά εκλεπτυσμένα πιατα σε ταξιδεύει στον κόσμο των απολαύσεων.
Μοναδικές μαρινάδες και οι άνθρωποι του πρόσχαροι και ζεστοί ειναι πρόθυμοι να σου εξηγήσουν τα πάντα.
Συγχαρητήρια, συνεχίστε έτσι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Nadia B

Άργουρα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλλιθέα, Αττική

Καλλιθέα, Αττική

Άργουρα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!