“Πραγματική κρητική φιλοξενία!”
Κριτική για: Πατούχας

Πατούχας
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το συγκεκριμένο μαγαζί με φίλους και πραγματικά μείναμε άφωνοι! Οι μεζέδες είναι ο ένας καλύτερος από τον άλλο και το σέρβις ευγενικό και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει και να μας προτείνει συνδυασμούς που θα μας μείνουν αξεχαστοι! Γεύσεις παραδοσιακές αλλά και με μια μοντέρνα πινελιά, όπως το απίστευτο κριθαροτο με απακι το οποίο προτείνω ανεπιφύλακτα να δοκιμάσετε! Είναι ένα πραγματικό παράθυρο στην Κρήτη και σίγουρα θα πάμε πολλές φορές ακόμα!

Ευχαριστούμε, Dionisia1987

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2020

Όταν θέλεις να απολαύσεις την κρητική κουζίνα ο πλέον κατάλληλος είναι ο πατουχα ποιότητα νοστιμιά είναι στάνταρ. Καλό κρασί μεγάλη ποικιλία φαγητών.

1  Ευχαριστούμε, ΓΙΩΡΓΟΣ Φ
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2020

Καλή και συνηθισμένη κρητική κουζίνα με συμπαθητικά πιάτα. Καλή και φιλική εξυπηρέτηση από το προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, A F
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2020

Πολύ ωραίοι Κρητικοί μεζέδες σε φιλόξενο περιβάλλον,σωστές μερίδες, σωστές τιμές.Μην ξεχάσετε να φάτε μοναδικό γαμοπιλαφο,ωραιότατες ομελετες με απαλό και τυρί.Οταν θα πάτε, σίγουρα θα ξαναπάτε!

2  Ευχαριστούμε, tzoulitsa
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2020

Την πρώτη φορά που πήγαμε ότι πήραμε ήταν προσεγμένο και ενημερωμένος ο ιδιοκτήτης για το βαρύ πρόβλημα που είχα με την γλουτένη.Δεν με πείραξε τίποτα και ήταν όλα πολύ καλά.πηγαμε ξανά για αλλαγή χρόνου..ανούσιο μενού,ανίδεοι οι σερβιτόροι για το πρόβλημα υγείας ενώ τους είχαμε ενημερωσει φέρνοντας πίτες,ψωμιά ανακατεμένα με το πρώτο πιάτο..κρίμα γιατί τρέχαμε στο νοσοκομείο ανήμερα Πρωτοχρονιάς.Χασανε την εμπιστοσύνη μας..

5  Ευχαριστούμε, mixalis s

Πατούχας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλλιθέα, Αττική
Καλλιθέα, Αττική

Πατούχας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!