“Απίστευτο μέρος ”
Κριτική για: L' Ovehla Negra

L' Ovehla Negra
Περιγραφή: Όλη μέρα σπιτικά γλυκά, φαγητό, μεζέδες, καφέδες, ποτά, cocktails & μουσική.
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τα ποιο όμορφα μέρη που έχω πάει μέχρι τώρα. Το προσωπικό σε κάνει να νιώθεις σαν το σπίτι σου. Τα φαγητά και τα ποτά από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει. Εύχομαι τα καλύτερα και να ξέρετε ότι αποκτήσατε ένα ακόμα θαμώνα στο υπέροχο αυτό μαγαζί

Ευχαριστούμε, Σάββας Σ

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οικεία ατμόσφαιρα με ρετρό διάθεση, πολύ ωραία πιάτα και ποτά. Εντυπωσιακό brunch που δυστυχώς δεν έχω ακόμη δοκιμάσει. Θεματικές βραδιές πολύ κεφατες, ευχάριστη μουσική. Προσιτές τιμές. Θα ξαναπάω οπωσδήποτε!

Ευχαριστούμε, Natatsoko
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη διακόσμηση με βινταζ στοιχεία, προσιτές τιμές, σβέλτο και εξυπηρετικό προσωπικό, φαίνεται πως υπάρχει οργάνωση στη ροή των παραγγελιών. Πολύ ωραία μουσική, έχουμε πετύχει και λαιβάκι... Ωραίος καφές και γευστικά πιάτα. Κατάλληλο και για ζευγάρια και για παρέες, οι ροτοντες είναι ό.τι πρέπει για χαρτιά και επιτραπέζια.

Ευχαριστούμε, Hli O
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ξέφρενο πάρτυ, την τελευταία Κυριακή της Αποκριάς στον υπεροχα διακοσμημένο χώρο τους απολαύσαμε με την παρέα μου. Πολυ ωραίες παραλλαγές ποτών, σε πολύ οικονομικές τιμές. Αναδρομή στο παρελθόν με τις υπέροχες μουσικές που έπαιζαν λόγω της ημέρας. Στην επόμενη επίσκεψη μας θα δοκιμασουμε και τα ωραία πιάτα που βλέπαμε να βγαίνουν.

Ευχαριστούμε, Fay T
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι κάτι που δεν βλέπεις εύκολα φοβερή διακόσμηση πολύ καλή εξυπηρέτηση ωραία πιάτα καλές τιμές αυτό που μας έκανε ιδιαίτερη εντύπωση τα σουφιχτά είναι παραδοσιακό πιάτο Κρήτη

2  Ευχαριστούμε, Christos S

L' Ovehla Negra: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλλιθέα, Αττική

L' Ovehla Negra: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!