Negroponte Resort Eretria
Eviana Beach(Ερέτρια)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Sun Rise Hotel Studios & Apartments(Ερέτρια)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Avantis Suites Hotel(Ερέτρια)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Petit Village Hotel(Ερέτρια)
  • Παραλιακό
Ξενοδοχείο Miramare(Ερέτρια)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Amaronda Resort & Spa(Ερέτρια)
Orbitz.com
  • Δωρεάν στάθμευση
Grand Bleu Beach Resort(Ερέτρια)
  • Πισίνα
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018

Ξεκινήσαμε με την συντροφό μου για ένα διήμερο στην Ερέτρια, ένα κατεξοχήν καλοκαιρινό προορισμό, μες την καρδιά του χειμώνα. Αφορμή ήταν ένα κουπόνι προσφοράς του Negroponte Resort Eretria. Οι προσδοκίες μας δεν ήταν υψηλές. Πηγαίναμε off season και με κουπόνι προσφοράς. Διαψευστήκαμε πλήρως. Το ξενοδοχείο ήταν σε άριστη κατάσταση, πολύ προσεγμένο και ζεστό. Το προσωπικό ευγενέστατο και πολύ πολύ φιλόξενο και σε έκανε από την αρχή να αισθάνεσαι πόλυ άνετα. Τα ξύλα στο τζάκι στο σαλονάκι της ρεσεψιόν έκαιγαν όλη μέρα και ας ήμασταν λίγοι οι πελάτες. Το πρωινό και το φαγητό ήταν εξαιρετικά και καταλάβαινες ότι φτιάχτηκαν με καλά υλικά και μεράκι. Συνολικά θεωρώ οτί είναι ύποδειγμα επιχείρησης και παράδειγμα προς μίμηση. Καταφέρνει να είναι ένα 5άστερο ξενοδοχείο χωρίς όμως αυτό το ψυχρό περιβάλλον που έχουν αντίστοιχες επιχειρήσεις. Φιλικό και ζεστό. Και να σημειώσω, ξανά, ότι είμασταν εκεί με κουπόνι προσφοράς. Όταν σου συμπεριφέρονται έτσι και θα ξαναπάς και θα το προτείνεις και θα γράψεις και πολύ καλή κριτική.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, dimitrisholden
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό service, φιλικό περιβάλλον, ποιότητα και ποικιλία στο φαγητό, ότι καλύτερο για απόδραση και ξεκούραση!!!
Να διαλέξετε δωμάτιο με θέα την θάλασσα, είναι ξεκούραστο το πρωί και με ειδυλλιακά όμορφο ηλιοβασίλεμα το βραδάκι!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, NikiBAthens
Ο/η Negroponte, General Manager του Negroponte Resort Eretria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Ιανουαρίου 2018

Aγαπητή κυρία Νίκη,
Σας ευχαριστούμε για τη θετική σας αξιολόγηση!
Με χαρά βλέπουμε ότι είχατε μια απόλυτα ευχάριστη διαμονή εδώ κοντά μας στο Negroponte Resort. Οι εντυπώσεις σας έχουν διαβιβασθεί στους συνεργάτες μου.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018

...από τις ωραιότερες διακοπές μας... το περιβάλλον τέλειο, το δωμάτιο άνετο και καθαρό, η πισίνα καθαρή και μεγάλη, το φαγητό απλά τέλειο,οι άνθρωποι φιλόξενοι και ζεστοί, η θέα μαγευτική...Τα πάντα ήταν όπως ακριβώς τα είχαμε φανταστεί!

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, dimistr

Aγαπητέ κύριε Δημήτρη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Negroponte Resort για τη διαμονή σας.
Οι θετικές σας εντυπώσεις και αξιολόγηση για τις παρεχόμενες υπηρεσίες και το φιλόξενο προσωπικό μας έχουν εκτιμηθεί από όλους μας!
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018

Η θαλασσα μπροστα, υπεροχη θεα, πολυ καθαρό, πολύ ωραίο φαγητό, το δωμάτιο μας ήταν πολύ άνετο, γενικά περάσαμε πάρα πολύ ωραία ! αν δεν έβρεχε θα ευχαριστόταν και περισσότερο ο μικρός την παιδική χαρά του ξενοδοχείου..Την επόμενη φορα ίσως!!

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, laurachristinalungu

Aγαπητή κυρία Χριστίνα,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Negroponte Resort για τη διαμονή σας στην Ερέτρια και για τα θετικά σας σχόλια τα οποία διαβάζουμε με μεγάλη ευχαρίστηση.
Είναι η μεγαλύτερη ικανοποίηση να λαμβάνουμε σχόλια σαν τα δικά σας, καθώς μας επιβραβεύουν για τις προσπάθειές μας να προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλών προδιαγραφών.
Ελπίζουμε να σας έχουμε και πάλι σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

μπροστα στην θαλασσα , ουτε δρομος δεν μεσολαβει. καθαρο, με παρκιν, η εσωτερική πισίνα μεγάλη καθαρη, όποτε οτι πρέπει κ για χειμωνα. το φαγητο καλο.το προσωπικό ευγενικο. η θάλασσα μπροστα είναι πολυ μετρια αλλα εχει μεγαλουτσικη πισινα για το καλοκαίρι. για λιγες μερες είναι οτι πρέπει 1μιση ωρα απο αθηνα. η τιμη για 5αστερο καλη αλλα κ παλι δεν μπορείς να μείνεις παρα πολυ, είναι καμποσα τα χρήματα.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Γεωργια Α

Aγαπητή κυρία Γεωργία,
Σας ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας στο Negroponte Resort.
Με χαρά βλέπουμε ότι η γενική εντύπωση της διαμονής σας ήταν θετική.
Τα τελευταία 4 χρόνια είμαστε στη διαδικασία έκδοσης άδειας για ανάπλασης της παραλίας μπροστά από το ξενοδοχείο. Πιστεύουμε ότι σύντομα θα εκδοθεί η άδεια και θα προχωρήσουμε στην έναρξη των εργασιών.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα!